Sangailų kaimo bendruomenei – 2-eji

 Sangailų kaimo bendruomenei – 2-eji

Sangailų kaimo bendruomenės pirmininką pasveikino rajono meras Valentinas Tamulis./ Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Savaitgalį jauniausia Kėdainių krašto bendruomenė šventė dvejų metų veiklos sukaktį. Šventėje buvo gausybė svečių, mat visi norėjo pasveikinti jauniausią krašto bendruomenę ir jos pirmininką Mantą Kučinską. Šventės metu taip pat buvo apdovanoti bendruomenės nariai, kurie savo nudirbtais darbais, išskirtinėmis savybėmis ar elgesiu išsiskiria iš kitų ir garsina savo kraštą.  

Šventės metu taip pat buvo apdovanoti bendruomenės nariai, kurie savo nudirbtais darbais ar išskirtinėmis savybėmis ar elgesiu išsiskiria iš kitų ir garsina savo kraštą.  / Organizatorių nuotr.

Pavyko puikiai

„Sangailų kaimo bendruomenės dvejų metų gimtadienio šventė pavyko puikiai, susirinko daugybė žmonių.

Labai sunku žodžiais apsakyti, kiek ši šventė reiškia Sangailų kaimo bendruomenės nariams. Įdėta visa sveikata ir visas laisvas laikas.

Tačiau nepaisant visko, šventė įvyko, gimtadienis atšvęstas, dainos sudainuotos, šokiai sušokti, bendruomenės nariai ir draugai apdovanoti“, – džiaugėsi bendruomenės pirmininkas M. Kučinskas.

Pastebi kiekvieną

Sangailų bendruomenė nedidelė, čia žmonės pažįsta vieni kitus, pastebi gerus darbus, gerą ištartą žodį ar poelgį. Tad šiemet buvo nuspręsta vietos gyventojams skirti nominacijas, kurias sugalvojo pats pirmininkas.

Apdovanotas Sangailų krašto jaunystės šaltinis, darbščiosios rankelės, kūrybiškumo puoselėtoja,  gėlių fėja, žmogiškasis kuklumas bei visų galų meistras.

Po apdovanojimų bendruomenė šoko ir dainavo kartu su grupe „Banga“.

Sangailų bendruomenė nedidelė, čia žmonės pažįsta vieni kitus, pastebi gerus darbus, gerą ištartą žodį ar poelgį.

Aut. past.

Darbai ir planai

M. Kučinkas kartu su savo komanda apžvelgė per dvejus veiklos metus nuveiktus darbus ir labiausiai džiaugiasi tuo, kad bendruomenės nariai pozityviai žiūri į priekį.

Bendruomenės pirmininko ir narių mintyse dar daug planų ir tikslų, kuriuos įgyvendinus bendruomenei būtų tik geriau.

„Mes ir toliau puoselėsime kaimą. Dabar, be abejo, mums svarbiausia susitvarkyti bendruomenės namus. 

Rengsime ir renginius, tačiau visgi laikomės pozicijos, kad geriau surengti mažiau renginių, tačiau geros kokybės“, – apibendrino M. Kučinskas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video