Kėdainių Rotušė įsižiebė Ukrainos ir Lietuvos vėliavų spalvomis

 Kėdainių Rotušė įsižiebė Ukrainos ir Lietuvos vėliavų spalvomis

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

rinkosaikste.lt inf.

Trečiadienio vakarą senoji Kėdainių miesto Rotušė įsižiebė Lietuvos ir Ukrainos vėliavų spalvomis. Tokia vicemero Pauliaus Aukštikalnio idėja įgyvendinta išreiškiant palaikymą Ukrainos tautai kovoje su Rusijos agresoriumi, ypač – Melitopolio miesto, su kuriuo bendradarbiauja Kėdainių rajono savivaldybė, gyventojams palaikyti.

Vicemeras Paulius Aukštikalnis sako, kad politinė nepriklausomybė yra pagrindinė galimybė ir sąlyga pačiai šaliai spręsti, kaip jos žmonės nori gyventi.

Įgyvendintas mero pavaduotojo Pauliaus Aukštikalnio pasiūlymas: rotušė apšviesta išreiškiant palaikymą Ukrainos tautai kovoje su Rusijos agresoriumi.

Trečiadienį P. Aukštikalnis bendravo su Ukrainos miesto Balta (Балта) Odesos apskrityje meru Sergijumi Mazuru (Сергій Мазур), su kuriuo jis susipažino dar 2019-aisiais Gruzijoje. Perdavęs palaikymą kėdainiečių palaikymą, P. Aukštikalnis teiravosi, kokia situacija yra Baltos regione.

Ukrainiečių vardu Baltos miesto meras nuoširdžiai padėkojo už palaikymą ir sakė, kad jų krašte žmonės ginkluojasi. Nors Baltos miestas nutolęs nuo karo zonos pakankamai toli, bet nerimo ir ten yra labai daug.

Vakar vicemeras Paulius Aukštikalnis išreiškė palaikymą Ukrainai bendraudamas su  su Ukrainos miesto Balta (Балта) Odesos apskrityje meru Sergijumi Mazuru (Сергій Мазур).

,,Nėra nieko svarbiau už saugumą, deja, šalia Rusijos niekas negali būti ramus. Supratau, kad ukrainiečių tauta šiuo metu yra nusiteikusi karingai.

Tikiu, kad jie, kaip ir mes, apgins savo valstybę“, − sako Paulius Aukštikalnis.

O seniausio Kėdainių miesto partnerio Vokietijos Zemerdos miesto vicemeras Christian Karl Kėdainių vicemero P. Aukštikalnio teiravosi, kaip mes, jų partneriai ir seni bičiuliai, jaučiamės tokioje politinėje situacijoje.

1 Komentaras

  • Dieve, saugok Ukrainą ir Lietuvą! Būkime vieningi!

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video