Robertas Petrauskas Kėdainiuose pristatys savo ketvirtąją knygą

 Robertas Petrauskas Kėdainiuose pristatys savo ketvirtąją knygą

rinkosaikste.lt, M. Daukšos viešosios bibliotekos inf.

Kovo 24 d., ketvirtadienį, 18 val. M. Daukšos viešosios bibliotekos renginių salėje (Didžiosios Rinkos a. 5) vyks Roberto Petrausko ketvirtosios knygos „Poltava“ pristatymas.

Bus kalbama apie besirimuojančią istoriją, Rusiją, Ukrainą, Putino manipuliacijas ir tai, nuo ko viskas prasideda. 300 metų prabėgo, o, rodos, niekas nepasikeitė.

Robertas Petrauskas – nepaprasto kruopštumo, valios ir kūrybingumo autorius, šiandien yra parašęs keturias knygas: „Trečiojo reicho triumfas“ (2010 m.), „Lemtingi sprendimai“ (2013 m.), „Barbarosa“ (2018 m.), „Poltava“ (2022 m.) ir nė neketina sustoti.

Naujausia Roberto Petrausko knyga „Poltava“ nukelia į XVIII a. pradžią, tačiau tai pasakojimas ne tik apie didelį mūšį, tai ir Ukrainos istorija, be kurios neįmanoma suprasti šiuolaikinio Rusijos ir Ukrainos konflikto.

Didelės apimties ir dar niekur kitur neskelbtų faktų bei fotografijų prisotinti Roberto Petrausko darbai verčia lenktis didžiuosius Lietuvos istorikus, kurie nesivaržydami skelbia jį esant pavyzdžiu jaunajai kartai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video