Rinks Metų medicinos darbuotoją
Pernai Metų medicinos darbuotojo vardą pelnė VšĮ Kėdainių ligoninės akušerė, vyriausioji specialistė Dalė LATUŠENKIENĖ./ Akvilės Kupčinskaitės nuotr.
Gyventojai, įstaigos, asociacijos kviečiamos teikti kandidatus Metų medicinos darbuotojo apdovanojimui gauti. Pasiūlymai laukiami iki kovo 31 d. 12 val.
Ilgametė iniciatyva
Pretendentas pristatomas raštu, nurodant vardą, pavardę ir darbovietę, užpildant rekomenduojamą formą (pridedama). Rašte pažymimi pretendento nuopelnai, nurodoma pristatančioji organizacija (pilietis).
Kandidatų pasiūlymai metų medicinos darbuotojo apdovanojimui gauti teikiami Kėdainių rajono savivaldybės administracijai elektroniniu paštu gavimas@kedainiai.lt (el. laiško pavadinime nurodyti, pvz.: „Teikimas 2026 metų medicinos darbuotojo apdovanojimui gauti“) .
Apdovanoti teikiamų medikų sąrašą svarstys Kėdainių rajono savivaldybės Metų medicinos darbuotojo apdovanojimui skirti atrankos komisija.
Tas pats asmuo Metų medicinos darbuotojo premija gali būti apdovanojamas vieną kartą.
Medicinos darbuotojo apdovanojimo skyrimo kriterijai:
- darbo stažas asmens ar visuomenės sveikatos priežiūros įstaigoje ne mažesnis kaip 10 metų, ypač pasižymėję medikai – dirbę ir trumpesnį laiką.
- profesiniai pasiekimai;
- novatoriškų idėjų siūlymas ir įgyvendinimas;
- sveikos gyvensenos propagavimas;
- gyventojų nuomonė, atsiliepimai;
- savanorystės idėjų sklaida, dalyvavimas savanoriškoje veikloje;
- dalyvavimas miesto, rajono, šalies ir visuomeninėje, eksperimentinėje ir mokslo tiriamojoje veikloje (draugijų veikla, asociacijos, ekspertų komisijos, konferencijos, konsultacijos, straipsniai leidiniuose, periodinėje spaudoje ir kt.).





























2 Komentarai
Be jokių skrupulų nominuoju Joana Kleivienė PSPC vadovė
Nuoširdus bendravimas, patarimai sveikatos gerinimo klausimais, profesionalumas šeimos gydytojos Gintarės Paškevičienės.