„Rinkos aikštės“ žurnalistei – dar vienas įvertinimas

 „Rinkos aikštės“ žurnalistei – dar vienas įvertinimas

rinkosaikste.lt

Sveikiname kolegę Rasą Jakubauskienę tapusią kūrybinio rašinių konkurso „Religijos ir įsitikinimų laisvė Lietuvoje“ laureate, kurį rengė Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centras (NRTIC) kartu su partneriais – Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS) ir Nacionaline žurnalistų kūrėjų asociacija (NŽKA). 

Konkursui buvo teikiami darbai – nuo 2020 m. žurnalistų sukurti ir publikuoti straipsniai religijos ir įsitikinimų laisvės tema. Kiekvienas konkurso dalyvis galėjo teikti ne daugiau kaip tris darbus. R. Jakubauskienės straipsnis „Kėdainiai – (ne)draugiškas miestas religinėms mažumoms?“ sulaukė komisijos dėmesio ir įvertinimo.

Originaliausių straipsnių autoriams numatyti piniginiai prizai ir diplomai, jų straipsniai bus publikuojami konkurso partnerių platformose.

Primename, jog gegužės mėnesį „Rinkos aikštės“ žurnalistė R. Jakubauskienė kasmetiniame Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno apskrities skyriaus skelbtame konkurse ekonomikos ir verslo temas nagrinėjantiems žurnalistams taip pat tapo premijos laureate.

4 Komentarai

  • Šaunuolė žurnalistė, o dar ir graži:)

  • Labai gerai parašyti jos straipsniai.

  • Rašo apie viską, ką nurodo Nijolė, toli jai iki žurnalustikos, priklausoma dar ir ksip😀

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video