„Rinkos aikštė“ startavo LRT radijo eteryje

rinkosaiskte.lt

Trečiadienį laikraštis „Rinkos aikštė“ ir naujienų portalas rinkosaikste.lt startavo LRT radijo tiesioginiame eteryje – LRT radijo laidoje „10-12“ pradėta transliuoti nauja rubrika „Regionų naujienos“, kurios metu kiekvieno regiono žiniasklaidos priemonių redaktoriai arba žurnalistai pristatys savo regiono aktualijas. Pradėti naująją LRT radijo rubriką buvo pasirinkta „Rinkos aikštė“. 

„Rinko aikštės“ žurnalistė Rasa Jakubauskienė tiesioginiame radijo eteryje nuo 10 val. per pusvalandį pristatė svarbiausius ir aktualiausius Kėdainių regiono įvykius, nutikusius per pastarąją savaitę.

Jei toks regionų naujienų pristatymas pasiteisins, tikimasi, jog tai taps nuolatine ir ilgalaike laidos rubrika, kurios nuolatiniu partneriu bus ir „Rinkos aikštė“.

 „Laida „10-12“ ir anksčiau domėjosi regionų kultūra ir naujienomis, vasarą rengdavo transliacijas mažosiose Lietuvos kultūros sostinėse, kur radijo klausytojus supažindindavo su tų vietų bendruomene. Nauja rubrika norime dar labiau informuoti, kuo ir kaip gyvena kiekvienas šalies regionas,“ sako LRT RADIJO departamento Naujienų tarnybos vadovė Dovilė Javinskaitė.

Kokie svarbiausi pastarųjų dienų įvykiai Kėdainiuose, klausykitės LRT radijo laidos „10-12“ įraše: https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000172357/10-12-kaip-per-pandemija-vaikus-mokyti-emocinio-rastingumo?time_start=298

4 Komentarai

  • Tikrai šaunuoliai, vis tik profai, kad ir kas ką besakytų.

  • Turi ką pasakyti R.a. apie Kėdainių gyvenimą, tai juos ir kalbina pagrindinis šalies kanalas. O Mugėj – tik Grinkus, sportas r pensionai, tai apie ką jų redaktorė galėtų papasakoti, kad jai pačiai niekas neįdomu (tik šeimininkui sulįsti į gerą vietą).

  • Esmė tame, kad RA daug ir įvairių naujienų, labai daug visko apie Kėdainių ir Kėdainiečių gyvenimą, apie visus įvykius, apie tai, kas vyksta mieste ir kaime. O mugė per savaitę parašo tiek naujienų, kiek eilinis RA žurnalistas parašo per dieną. Ir viskas tuom pasakyta.

  • ar jums negėda dėl mikčiojančios žurnalistės?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video