Rinkimų karštinė prasidėjo: į merus kandidatuoja 7 politikai

 Rinkimų karštinė prasidėjo: į merus kandidatuoja 7 politikai

BNS Luko Balandžio nuotr.

Lietuva gyvena rinkimų nuotaikomis – kovo 5-ąją visi keliausime prie balsadėžių ir rinksime merus bei rajono tarybos narius. Kėdainių rajono savivaldybei vadovauti pasišovė septyni politikai – visi jie yra iškelti politinių partijų nariai. Čia apžvelgsime įdomiausias detales apie kiekvieną iš jų.

Paulius AUKŠTIKALNIS (40 m.)

Kandidatą iškėlė Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“. Paulius Aukštikalnis – kaunietis, baigęs mediciną Kauno medicinos universitete bei viešąjį administravimą Kauno technologijos universitete.

Darbo patirtyje – pardavimų atstovo, farmacinės veiklos vadovo, pirkimų vadybininko pareigos. Taip pat kurį laiką jis dirbo Vilijampolės socialinės globos namų direktoriaus pavaduotoju, o pastaruosius ketverius metus eina rajono vicemero pareigas.

Moka anglų ir rusų kalbas.

P. Aukštikalnis deklaravo 70 tūkst. eurų vertės privalomo registruoti turto bei beveik 28 tūkst. eurų piniginių lėšų.

Politikas nėra gavęs ar suteikęs paskolų, taip pat jam, kaip politinės kampanijos dalyviui, jokie privatūs asmenys nėra paaukoję jokių lėšų.

Viktoras FIODOROVAS (36 m.)

Kandidatą iškėlė Darbo partija. Kėdainietis studijavo Mykolo Romerio universitete, tiesa, rinkimų dalyvio anketoje išsilavinimo jis nenurodė.

V. Fiodorovas yra Seimo narys. Juo jis yra buvęs ir 2012–2016 metų kadencijoje. Be politiko karjeros, V. Fiodorovas taip pat yra dirbęs ir TV laidų prodiuseriu.

Politikas deklaravo 140 tūkst. eurų vertės privalomo registruoti turto, taip pat nurodė turintis 400 eurų vertės vertybinių popierių, meno kūrinių ar juvelyrinių dirbinių, 5 tūkst. eurų piniginių lėšų bei turi paėmęs 93 tūkst. eurų paskolą.

Saulius GRINKEVIČIUS (64 m.)

Kandidatą iškėlė Liberalų sąjūdis. Politikas baigė Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademiją ir įgijo inžinieriaus-hidrotechniko specialybę. Kurį laiką vadovavo UAB „Vesiga“,  vėliau ir dabar tai pačiai įmonei, persivadinusiai UAB „Daumantai“. Taip pat ėjo Kėdainių mero pareigas bei ilgus metus buvo rajono tarybos narys.

S. Grinkevičius nurodė mokantis anglų, lenkų bei rusų kalbas.

Politikas nurodė turintis apie 352 tūkst. eurų vertės privalomo registruoti turto, 528 tūkst. eurų vertės vertybinių popierių, meno kūrinių ar juvelyrinių dirbinių, 121 tūkst. piniginių lėšų. Politikas taip pat nurodė suteikęs 5 tūkst. eurų paskolą.

Jam, kaip politinės kampanijos dalyviui, jokie privatūs asmenys nėra paaukoję jokių lėšų.

Raivydas RAKAUSKAS (28 m.)

Kandidatą iškėlė Laisvės partija. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute jis baigė politikos mokslus ir viešosios politikos analizės mokslus. Darbo patirtis – politikoje. Yra dirbęs Vilniaus miesto savivaldybės administracijoje, šiuo metu eina Seimo narės Ievos Pakarklytės patarėjo pareigas.

Politikas nurodė turintis 9 tūkst. eurų piniginių lėšų.

Jurgita SEJONIENĖ (42 m.)

Partijos Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatė. Baigusi Kauno medicinos universitetą įgijo gydytojos radiologės specialybę. Lietuvos medikų sąjūdžio asociacijos narė ir pirmininko pavaduotoja.

Nurodė mokanti anglų ir rusų kalbas.

Kandidatė nurodė turinti 93 tūkst. eurų vertės privalomo registruoti turto.

Dalius SERAFINAS (55 m.)

Kandidatą iškėlė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Mokslų daktaro laipsnį turintis D. Serafinas – profesorius Vilniaus universitete. Iki tol vadovavo UAB „Kvalitetas“.

Kandidatas nurodė mokantis anglų ir rusų kalbas.

Taip pat jis deklaravo turintis 196 tūkst. eurų privalomo registruoti turto, 7 tūkst. eurų grynųjų bei 4,8 tūkst. eurų vertės vertybinių popierių, meno ar juvelyrinių dirbinių.

Valentinas TAMULIS (59 m.)

Dabartinis rajono meras į naujus rinkimus keliauja atstovaudamas Lietuvos socialdemokratų partijai.

Politikas yra baigęs Lančiūnavos technikume zootechniko specialybę bei Lietuvos žemės ūkio universitete agronomo specialybę.

Nurodė mokantis rusų kalbą.

Prieš tapdamas meru ilgus metus ėjo seniūno pareigas, dar anksčiau dirbo fermos vedėju, Beinaičių ŽŪB specialistu, vėliau vadovo pavaduotoju ir vadovu.

V. Tamulis nurodė turintis beveik 50 tūkst. eurų vertės privalomo registruoti turto, beveik 30 tūkst. eurų piniginių lėšų ir per 3 tūkst. eurų vertės vertybinių popierių, juvelyrinių ar meno dirbinių.

Dabartinis meras Valentinas Tamulis per pastaruosius ketverius metus, kai eina rajono mero pareigas, savo turtą paaugino kone 50 tūkst. eurų.

61 Komentarai

 • RA būtinai reikia ,,įkąsti“ Vienašaliskas, neambicingas paminėjimas apie tik vieno kandidato turto pasikeitimą. ,,Dabartinis meras Valentinas Tamulis per pastaruosius ketverius metus, kai eina rajono mero pareigas, savo turtą paaugino kone 50 tūkst. eurų.“

  • 50 tūkstančiu per 5 metus , po 10 per metus, vienas juokas sutaupyti vien iš mero algos.

 • Mero posto siekia 25 teisti asmenys, iš viso tokių kandidatų savivaldos rinkimuose yra per pusę tūkstančio, rodo BNS pateikti Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenys.
  „Iš viso šiuo metu teistų kandidatų yra 513“, – rašoma ketvirtadienį pateiktame atsakyme.
  Iš jų 433 yra vyrai, 80 – moterų.
  Daugiausia teistų asmenų – 80 kandidatų – rinkimuose dalyvauja su Darbo partija, 64 – su Regionų partija, 62 – su socialdemokratais, 54 – su „valstiečiais“, 50 – su Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“.
  Vertinant pagal savivaldybes, dagiausia teistų kandidatų yra Šilalės (23), Šilutės (20) rajonuose, Vilniuje (20), Alytuje (19), Šiauliuose (19).

 • Uz Jurgitą Sejunienę!

  • kuri Kauno bažnyčioje ermyderį sukėlė dėl tų vadinamų privalomų namordnykų?Na jau ne-pedofilų partiją išvis lauk iš rinkimų!

   • Kažkokia nesąmonė. Skvernelio partijos numeris 7. Socialdemokratų 5. Tai pagal eilę pirmas eina Tamulis vėl gėdą daro Paulius.

   • pritariam

 • Sejonienė kartu su vyru nurodo, kad pinigų jokių neturi, absoliutus 0,00, nei cento sąskaitose, nei cento grynųjų. Koks neatsakingas išlaidumas. Pas Baltraitienę ir Pikelį irgi 0,00 pinigų. Tik prileisti juos prie valdžios, tai Kėdainiuose vėjai švilpaus. Finansinio raštingumo visiškas 0,00.

 • Tamulis ir Sejonienê vieno konservatorių lizdo tipai. Patys aktyviausi konservatorių, griaunančių Tėvynę Lietuvą, atstovai. Sejonienê su Dulkiu pasiryžusi sunaikinti visą tai, kas likę iš sveikatos paslaugų rajonuose. Tamulis su Bičiúnu aklai vykdo tai, ką nuleidžia iš viršaus konservatorių valdžia. Bičiunas nebalsavo už komisijos tiriančios pedofilijos skandalą sukūrimą. Kėdainiečiai ar jums reikia tokių veikėjų, susimąstykit!

  • Bičiūnas nebalsavo dėl komisijos sudarymo , gėda ,kažkur dingo iš salės su matuko reformos stūmėja

 • Bičiūnas juk tikras parsidavėlis? Sėdėjo seime salėj ir nebalsavo už laikiną komisiją, kad išsiaiškintų to seimo „pedofilo darbelius“? Tai visai parsidavėlis? Su visais dirba ir dar stukačina apie kitus. Dirba su konservatoriais kaip reikiant. Jų sąraše buvęs prisiekęs darbietis Diliūnas, septintą partiją pakeitęs Tamulis ,tėvas ir įsūnis ir t.t. Pas konservus 2 šeimos kaip reikiant Ir nieks problemos nemato? Mato.

  • Jei nebalsavo, tai pirmas proto požymis. Už tą komisija galėjo balsuoti tik totalus idiotai arba sąžinės neturintys populistai. Nei tu suvoki, kas yra Seimo statutai, nei tu suvoki, kokios funkcijos, Seimo, nei tu išvis, tutii smegenų, jei tokias nesąmones rašinėji. Ir dar budamas/a totaliu durniu kitus žmones įžeidinėji,kurie elgiasi atsakingai.

 • Kalba Kėdainiai, kad Bičiūnas šeimą paliko. Tinka bendram socdiemų sarašui: Diliūnas gyvena su 20 metų jauniesne irgi tam pačiam saraše kaip gera šeima kandidatuoja, Tamulis išsiskyręs ne „už gerus darbu“, kitas Juonas teistas, dar kitas Juliokas pyla taip, kad iš savivaldybės baliaus nešte išneša jau po poros valandų. Mačiau kaip tempė į mašina pats direktorius. Ot kompanija. Kėdainių elitas vadinasi. Už tai tiltai griuna, ligoninės skyriai užsidaro. Balsuokim už juos. Gausim konservus.

 • Balsuokime už Jurgitą Sejonienę-išsilavinusi,graži,protinga moteris.Kiek vyrai gali būti valdžioje?Labai reikalinga vadovavimui moters švelnumas,išmintingumas,supratingumas!Tik už Jurgitą!

 • Jau tikrai geriau už sejonienę. Tik ne už Tamulį. Užbet kurį.tas visus parduos.

 • Už jaunus. Atsobodo tie mėlynanosiai.

 • Geriau jau savo pasirinktą kandidatą širdy pasilaikykite,nes vos tik kas paskelbia savo nuomonę,tai kandidatas tuoj pat apipilamas srutomis.Dieve,kad ir tas Tamulis.Gaunant mero atlyginimą nejau per penkis metus negalima susitaupyt 50 tūkstančių.Pavydas blogas patarėjas.Atsimenu kaip buvo tyčiotasi iš seimūno Antano Fontano.Vieniems kliuvo jo seni automobiliai,kitiems kad neišmėtė ,o susitaupė kažkiek…Taigi taip vėliau ir nusirenkame nežinodami kažko svarbaus,o pasiskaitę pliurpalų.

  • Jie visi vienodi kas prie lovio tam ir vogt reikia.

 • bet aš nečilinsiu pedofilų šaikos atstovų!

 • Reitinguokit jaunimą! Senius pasiųskit į politinį šiukšlyną!!!

 • Labiausiai liūdna dėl to kad partijų sąrašų priekyje išrikiuosi visi seniai, o jaunimas nugrūstas tolyn. Seniai nori prasibrauti į valdžią ir vėl. Dėl to išties labai liūdna.
  Ir visose partijose tas pats – melynanosiai priekin sukišti. Gėda! Dar neatsiėdėt? Užleiskit vietą prie lovio jaunesniems paėst!

  • kaip Sėjonienė-jie ir pedofilintis specialistai,ir liežuviais marias išlaktų.

 • Neūžauga Kučinskas savo mažą ūgį bando kompensuoti mersedesu 😀 mažiausias iš mūsų raudonos partijos!

 • Kėdainiuose laimės Valstiečių partija.

  • Siandien pajieslyje stelmokiene pasidrde visu grazumu, gerai , kad spaudytis nepradejo dar

  • O ką jie padarė gero, tik piktinosi feisbuke ką blogo padarė taryba. Štelmokaitė, net ne Kėdainiuose gyvena ir nežino problemų esamų kėdainiečių.

 • Apie vieną kandidatę turiu intriguojančios informacijos!!!

  • gal tau davė?

 • ,,Brangūs“(kad brangiai kainuoja Jus išlaikyti) kandidatai ,kaip aš manau visų pirma turėtumėt parodyti ar pademonstruoti ką esat nuveikę Tėvynės labui ir įvertinti savo sugebėjimus ir tik po to prašytis į taip ,,sunkų“ darbą. Na o mes jau gerai pagalvosim ir nuspręsime, kuris čia iš Jūsų mums tinkamas. Parodykit savo meilę žmonėms ir sėkmė reik manyti lydės.

 • Kaip psichologai apibūdintų rinkėją kuris nusprendžia balsuoti už galimos pedofilijos ir melų liūne skęstančią partiją?

  • Begalviu berazumiu chroniku

  • Kai apibūdintų psichologai issigimusi debila, kuris individo nusikaltimą priskiria grupei? Gal padugne?

   • Prokurorė neatskleidė Čmilytei nei įtariamojo tapatybės, nei partijos, o Radvilei ir galimai daliai kitų konservatorių buvo žinomi K. B. pomėgiai ir nusikaltimai, nes skambinta buvo būtent jam, o ne visiems 141 seimo nariui!!! O jei K. B. nebūtų kaltas, nebūtų puolęs rašyti atsistatydinimo pareiškimo ir po Čilės vyktų į kitą suplanuotą kelionę Indijoje.

 • Visi kandidatai išskyrus V. Tamulį bei S. Grinkevičių nėra verti mero posto. Ką kalbėti apie žentą, kuris yra žinomos uošvienės statytinis. Fiodorovas iškilęs dėka padlaižiavimo Viktorui. Garbės nedaro tai, kad jis buvo teisiamas. Apie Sėjonienę ir Rakauską nėra iš viso ką kalbėti, žinant kokioms partijoms priklauso. Kiti likę kandidatai pilkos asmenybės, nieko nenusipelnusios rajonui.

 • Kaip rusų kilmės aš balsuočiau už Fėdią, bet girdėjau apie jo pašėlusius nuotykius, tad kaip moteris susilaikysiu. Palaikysiu Raivį!

  • Tas jūsų „Raivis“ kartais ne galu varomas? Daug kas kalba….

 • balsuosim už Dalių Serafiną, o tikriau prieš visus kitus, jų kvailystės ir išdavystės jau atsibodo,

 • Tomai, po perkūnais, kad tavo ir taip menkas įnagis visai nudžiūtų!!!

  • Menkas, menkas, bet skyrybos ne dėl to.

 • To „kraštietis“ Balsuosiu tik už Aukštikalnį arba tik už Fiodorovą. Žvengiu, mat – uošvienės statytinis. Gerai, būtų , jei tai ir būtų, nors žinau, kad tas žmogus padorumu visus lenkia ir toli toli palieka. Tai ne štelmokienė Pajiesly savo cypimu ir pletkais gėda visiem padarius. Jau žmonės pasišlykštėjo. Mačiau pats viską. Tai serafinas tada būtų oligarcho „statytinis“, kurio vadovė yra štelmokakienė amžinai dirbanti oligarcho versle? Tada Diliūnakas yra Krasauskakienės statytinis, nes jo gyvenimo draugė yra Tomuko padėjėja, o Tamuliukkas būdamas septintoj partijoj yra tomuko „maišelių nešiotojas“, kuris pasislėpė seimo salėj ir nebalsavo už komisijos sudarymą ar ne? O konservatorių porų sąrašas reiškia, kad šlama yra šlamienės statytinis, kaip sejonienė yra sejono statytinė, a ne? O gal atvirkščiai? Baikit protą kriušt. Nelaikykit durniais visus.

 • Po Pajieslio cirkų štelmokienė žemiau plintuso. Nei už ką už valstiečius nebalsuočiau vien dėl tos babos, nes vėl nusišnekės per posėdžius.l

 • Ka ten Adele per debatus tiek prisisnekejo? Papasakosit, idomu 😀

 • Žentas diabatuose kalbejo klaikiai, niekaip uošvienè nieišmoko jo kalbèti, Fiodirovas putojosi kad jis jau kitoks, bet jaučiasi, kad bemokslis, bet labai jau rūpinasi kaip reikes įsisavinti 30 mln. europos pinigų.. Gaila , kad nebuvo mûsų mero Tamulio, mes pajiesliečiai palaikysime tik jį, jus mūsų kaimui padėjo.

 • Geda buvo klausytis, kaip Aukštikalnis ir tas kitas mažaūgis, nežinau net pavardes kažkodel pyksta ant Kedainių ligonines direktores. Mums atrodo, kad padetis tikrai pasikeite.Meras Tamulis tikrai geras permainas daro, tai vienas gerisusių merų, .

 • Kaip gaila, kad nebuvo grinkevičiaus. Galima iš 3 rinktis. Arba Aukštikalnis arba Grinkevičius arba Fiodorovas.

 • Tik už Aukštikalnį. vienodai rodo kas ką pliurpia. Matau nuoširdų ir dar nesugadintą , jautrų žmogų. Tik už Aukštikalnį

 • Pauliau, palaikome tave. Visi apsijungė prieš tave, nes mato, kad esu tiesus ir atviras žmogus, o tai reiškia kitiem nepalankus. Sėkmės.

  • Dima, baik apsimetinet moterimis

 • Išimkit tamulio fotkę. Baisu žiūrėt į jį. Kaip iš patvorio.

 • Ada Štelmokienė visą teisybę pasako,ji drąsi ir išmintinga,ji tarybos narė,turi visą informaciją.Ada,pirmyn!

  • Mano ir Adelės mintys sutampa visu 100%. Aš tikrai ne trolis.

 • as uz Tamuli

 • tik ne uz pedo partijos nare, baisuokle sijoniene

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video