Respublikos gatvėje – didžiulė avarija. Sustabdytas eismas (foto, video)

 Respublikos gatvėje – didžiulė avarija. Sustabdytas eismas (foto, video)

Šiandien, šiek tiek po 15 val., Respublikos gatvėje įvyko didžiulė avarija, per kurią, pirminiais duomenimis, nukentėjo mažiausiai trys žmonės. Į įvykio vietą išskubėjo Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai, dvi greitosios medicinos pagalbos medikų brigados.

Vieną vairuotoją teko vaduoti ugniagesiams gelbėtojams.

Automobiliai – visiškai suknežinti. Kuriam laikui Respublikos gatvėje sustabdytas eismas.

Pirminiais duomenimis, avarija įvyko tuomet, kai automobilis „Audi A2“ išsukinėjo iš stovėjimo vietos, esančios palei dešinį Respublikos gatvės šaligatvį. Automobilio vairuotojas ketino apsisukti ir važiuoti miesto pusėn. Kartu su juo vyko keleivė.

Į besisukantį automobilį rėžėsi nuo J. Basanavičiaus gatvės važiavęs vyriškio vairuojamas automobilis „Audi A6“. Masyvesnė „Audi“ rėžėsi į kur kas mažesnį tos pačios markės automobilį ir jį visiškai suknežino.

Atvykę medikai bei ugniagesiai išlaisvino „Audi A2“ vairuotoją ir jį perdavė medikams. Jis bei keleivė nedelsiant išvežti į ligoninę. Kokia jų būklė – neaišku.

Automobilio „Audi A6“ vairuotojas tikino, kad jam nebuvo kur dėtis, esą jis besisukantį automobilį pastebėjo paskutinę akimirką. Jis važiavo vienas. Medikai rimtesnių sužeidimų jam nenustatė, tačiau vyriškis buvo ištiktas šoko.

Eismo įvykio aplinkybes tiria Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai. Jie ir įvardins, kas kaltas dėl šio kraupaus eismo įvykio.

[#gallery=782#] 

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video