Raseinių mero taurė – kėdainiečio rankose

 Raseinių mero taurė – kėdainiečio rankose

V. Lavickas dėkojo visiems jį palaikiusiems, visiems jį rėmusiems ir kumščius už jį laikiusiems žmonėms/ Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kai sekasi, tai sekasi – taip būtų galima pasakyti apie kraštietį žirgų lenktynių entuziastą Virmantą Lavicką. Prieš keletą savaičių jaunas vadeliotojas Krakių hipodrome laimėjo Kėdainių rajono mero taurę, o prieš keletą dienų jam ir vėl nusišypsojo neįtikėtina sėkmė – jis laimėjo Raseinių rajono mero taurę.

Varžėsi atnaujintame hipodrome

Sekmadienį, liepos 18 dieną, atsinaujinusiame ir  vieninteliame Baltijos šalyse lygiosioms žirgų lenktynėms pritaikytame Raseinių hipodrome vyko lygiosios žirgų lenktynės Raseinių mero taurei laimėti. 

Varžybose dalyvavę sportininkai buvo suskirstyti į atskiras grupes ir rungtyniavo žemaitukų, poni, anglų grynakraujų, ristūnų veislės 1-ajame ir 2-ajame žirgų bėgimuose. 

Geriausiai pasirodžiusiems vadeliotojų ir žirgų duetams Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis įteikė Raseinių mero taurę, linkėdamas ir toliau siekti užsibrėžtų tikslų.

Sėkmė – krakiškio rankose 

„Ristūnų  varžybose dalyvavau su dviem  žirgeliais. 

Su savo Singlu laimėjom 3 000 metrų distancijoje 1-ąją vietą,  o su Amigo Augustinu 2 000 metrų atbėgome antri, truputį iki pirmos vietos pritrūko“, – džiaugėsi krakiškis žirgų sporto entuziastas V. Lavickas.

Krakiškis Virmantas Lavickas (dešinėje) su savo žirgu Singlu laimėjo 3 000 metrų distancijoje 1-ąją vietą,  o su  žirgu Amigo Augustinu 2 000 metrų atbėgo antri/ Asmeninio archyvo nuotr.

Dėkoja už gerus žodžius

V. Lavickas dėkojo visiems jį palaikiusiems, visiems jį rėmusiems ir kumščius už jį laikiusiems žmonėms.

„Man tikrai labai svarbus žmonių palaikymas. Tikrai jaučius didelį palaikymą, paskatinimą ir labai noriu tobulėti. 

Labai myliu savo žirgelius ir tobulėsim su jais kartu.  Ačiū visiems, kad mane palaiko. Ačiū labai“, – dėkojo krakiškis.

Planų daug

V. Lavickas priklauso ristūnų žirgų lygai ir kas antrą šeštadienį startuoja varžybose Širvintose.

„Planuojame startuoti rugsėjo mėnesį Baltijos taurėje, Estijoje. Ir, be abejo, laukiame legendinių  varžybų Sartuose. Man ir žirgeliams reikia dirbti, tad tikiuosi, kad viskas bus gerai“, – šypsojosi V. Lavickas.

1 Komentaras

  • Šaunuolis, Virmantai, mama tavimi didžiuotusi. Siek savo tikslo.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video