Ramybės skvero aikštelėje nakčiai automobilio nebepaliksit

 Ramybės skvero aikštelėje nakčiai automobilio nebepaliksit

Kėdainių miesto seniūnija, vadovaudamasi Eismo saugumo komisijos sprendimu, Kėdainių ramybės skvere įrengė nurodomąjį ženklą nr. 529, kuris žymi stovėjimo ribotą laiką vietą./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono savivaldybės eismo saugumo komisija jau prieš kurį laiką priėmė sprendimą, jog Ramybės skvere atsirastų kelio ženklas, nurodantis, kad automobiliai čia gali stovėti tik ribotą laiką. Taigi, vietos gyventojai automobilių per naktį čia laikyti jau nebegali, mat ženklas jau pastatytas.

Pastatė seniūnija

Kėdainių miesto seniūnija, vadovaudamasi Eismo saugumo komisijos sprendimu, Kėdainių ramybės skvere įrengė nurodomąjį ženklą nr. 529, kuris žymi riboto laiko stovėjimo vietą.

„Ramybės skvero aikštelė yra stovėjimo vieta, kurioje motorinėms transporto priemonėms leidžiama stovėti ne ilgiau negu nurodyta kelio ženkle, išskyrus skiriamuoju ženklu „Neįgalusis“ arba neįgalių asmenų automobilių statymo kortele pažymėtas transporto priemones. 

Tai reiškia, kad jūsų automobilis Ramybės skvere gali stovėti ne ilgiau nei dvi valandas“, – paaiškino Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius.

Kėdainių rajono savivaldybės eismo saugumo komisija, priimdama tokį sprendimą, jį matyvavo tuo, kad Ramybės skvero aikštelė yra skirta svečiams pastatyti automobilius, o ne gyventojams čia nuolat laikytis savo transporto priemones.

Aut. past.

Skirta svečiams

Kėdainių rajono savivaldybės eismo saugumo komisija, priimdama tokį sprendimą, jį matyvavo tuo, kad Ramybės skvero aikštelė yra skirta svečiams pastatyti automobilius, o ne gyventojams čia nuolat laikyti savo transporto priemones.

Vietos gyventojai automobilių per naktį čia laikyti jau nebegali, mat ženklas jau pastatytas./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

„Dviejų valandų sočiai pakanka atvažiuoti ir pasivaikščioti skvere ar sutvarkyti kažkokius reikalus netoliese. 

Komisijos noras buvo, kad tas skvero grožis atsivertų svečiams, nes dabar dieną čia būna pilna automobilių, kurie yra ne svečių, o gyventojų. Per tuos automobilius nieko nesimato, be to, atvykę svečiai neturi kur pasistatyti automobilių, nes vietas užima gyventojai“, –  paaiškino seniūnas ir priminė, kad tvarką šioje vietoje atidžiau prižiūrės ir policijos pareigūnai. 

9 Komentarai

  • Jau ir čia prisi…ISO.

  • Verks Armandas dabar

  • Seniūne, gal galite pasidalinti, kas iš savivaldybės iniciavo šį pasiūlymą ? Ačiū, kad dalinaties informacija.

  • Tai tikrai labai norime žinoti kienk iniciatyva toks sprendimas atsirado.

  • Kur bachurai statys masinas? Ai dzin zenklai negslioja mums..

  • Teks į fontaną skalbimo miltelius pilt…

  • Labai teisingas sprendimas!

  • Teisingai padare,vsakare neimanoma rasti vietos prisiparkuot per vietinius

    • Seniūnija tik nutarimo vykdytojas.Ko gero savivaldybėje toks pakeitimas užgimė, užsislaptinusioje SAUGAUS EISMO KOMISIJOJE, kurios posedžiai nera įrašinėjami, nepublikuojami ir gyventojams nėra prieinami. O vis dėl to galėtų viešinti kaip ir visų komitetų darbą.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video