„Ramirent“ Kėdainių padalinys klientams atveria naujas patalpas

 „Ramirent“ Kėdainių padalinys klientams atveria naujas patalpas

Statybinės įrangos nuomos kompanijos „Ramirent“ padalinys Kėdainiuose įsikūrė naujose patalpose adresu Aruodų g. 2, Kėdainiai (šalia prekybos centro „Moki veži“).

Jau aštuonerius metus Kėdainiuose sėkmingai veikiantis ir nuosekliai augantis statybinės įrangos nuomos kompanijos „Ramirent“ padalinys persikėlė į erdvesnes, itin šiuolaikiškas, gerokai funkcionalesnes bei kur kas patogiau pasiekiamas patalpas ir nuo šiol klientų maloniai laukia adresu Aruodų g. 2, Kėdainiai (šalia prekybos centro „Moki veži“). Atsinaujinusioje padalinio erdvėje rasite didesnį ieškomos technikos pasirinkimą, gausesnę profesionaliomis konsultacijomis bei patarimais Jums padėti pasirengusią darbuotojų komandą, o visą birželį įkurtuvių proga nuomos paslaugoms bei parduodamoms statybos prekėms bus taikomos patrauklios nuolaidos.

Funkcionalioje erdvėje – daugiau paslaugų

„Ramirent“ Kėdainių nuomos padalinys mūsų mieste veiklą tęsia įsikūręs visiškai naujose, ką tik baigtose statyti ir augantiems šios įmonės klientų bei veiklos poreikiams apgalvotai pritaikytose patalpose.

„Savo klietams norime pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas bei aptarnavimą, todėl nuo birželio veiklą Kėdainiuose tęsiame erdvesnėse nei anksčiau – beveik 500 kvadratinių metrų ploto vidaus patalpose ir dar su kiemu, – pristato „Ramirent“ Kėdainių padalinio vadovas Osvaldas Šidlauskas. – Mums rūpi, kad atvykę klientai jaustųsi komfortiškai, todėl džiaugiamės galėdami juos sutikti itin šiuolaikiškai ir jaukiai.

„Įsikūrę erdvesnėse patalpose, plečiame nuomos paslaugą ir nuo šiol galėsime pasiūlyti įvairesnės įrangos, kurią klientams bus patogu apžiūrėti ne tik mūsų padalinio vidaus erdvėje, bet ir kieme“, – sako „Ramirent“ Kėdainių padalinio vadovas Osvaldas Šidlauskas.

Įsikūrėme miesto pakraštyje, labai patogiai tiek su lengvuoju automobiliu, tiek krovininiu transportu pasiekiamoje vietoje, su stovėjimo aikštele. Taigi dabar pas mus atvykti išsinuomoti įrangos bei ją pasiimti bus daug patogiau.“

Atsinaujinęs kompanijos „Ramirent“ padalinys Kėdainiuose klientų patogumui čia didina ir teikiamų paslaugų įvairovę.

„Plečiame nuomos paslaugą. Nuo šiol Kėdainiuose galėsime pasiūlyti įvairesnės įrangos, kurią klientams bus patogu apžiūrėti ne tik mūsų padalinio vidaus erdvėje, bet ir kieme, – akcentuoja O. Šidlauskas. – Šiuo metu planuojame atnaujinti bei papildyti stambią nuomai skirtą įrangą: keltuvai, krautuvai, ekskavatoriai ir kita“

Didžiausia Baltijos šalyse

„Ramirent“ yra didžiausia statybinės įrangos nuomos kompanija Baltijos šalyse, priklausanti trečiai pagal dydį pasaulyje įrangos nuomos bendrovei „Loxam group“. 1999 metais Lietuvoje startavusi kompanija „Ramirent“, šiandien mūsų šalyje turi 18-ka padalinių.

Nuomojamos įrangos pasiūla apima visus statybos, sodo priežiūros, montavimo darbams skirtus mechanizmus ir įrankius. „Ramirent“ padaliniuose rasite viską – nuo milžiniškų ekskavatorių ar statybinių vagonėlių iki grąžto bei nuo triukšmo ausis saugančių kištukų.

Taip pat įmonė atlieka pastolių montavimo, klojinių projektavimo bei kitus darbus.

Atsinaujinęs kompanijos „Ramirent“ padalinys Kėdainiuose klientų patogumui čia didina ir teikiamų paslaugų įvairovę.

Aut. past.

Išskirtinis dėmesys saugumui

Darbų saugumas – didžiausias kompanijos „Ramirent“ prioritetas, todėl, rūpindamasi savo klientais, įmonė griežtai laikosi saugos standartų ir siūlo tik patikimą, aukščiausios kokybės įrangą.

Nuomojama technika kruopščiai prižiūrima įmonės serviso darbuotojų ir kaskart nuodugniai įvertinama prieš atiduodant klientui į rankas.

Bendrovė nuolat atnaujina įrangos asortimentą, todėl gali pasiūlyti moderniausias technikos inovacijas.

„Pagrindinis „Ramirent“ kompanijos veiklos tikslas yra skatinti įrangos nuomą vietoje pirkimo. Šiuolaikiniame pasaulyje itin svarbūs tvarūs verslo bei visuomenės gyvensenos sprendimai, o dalinimasis įranga padeda sumažinti tiek industrijos, tiek žmonių daromą poveikį aplinkai.

O. Šidlauskas

Vietoj užgrūsto garažo – nuoma

Ilgus metus daugelis buvome įpratę reikiamus įrankius bei techniką įsigyti ir kaupti. „Ramirent“ Kėdainių padalinio vadovas O. Šidlauskas atkreipia dėmesį, jog šalyje atsiradus patogiai prieinamai įrangos nuomos paslaugai, lietuviai greitai ėmė keisti įpročius ir šiandien moderniu požiūriu lenkia ne vienos Europos šalies gyventojus.

„Pagrindinis „Ramirent“ kompanijos veiklos tikslas yra skatinti įrangos nuomą vietoje pirkimo, – pabrėžia pašnekovas. – Šiuolaikiniame pasaulyje itin svarbūs tvarūs verslo bei visuomenės gyvensenos sprendimai, o dalinimasis įranga padeda sumažinti tiek industrijos, tiek žmonių daromą poveikį aplinkai.

Džiugu, kad ir lietuviai bei, žinoma, kėdainiečiai įvertino šios paslaugos privalumus. Nuomodamiesi įrangą galite rinktis iš itin plataus, aukštos kokybės įrangos asortimento, Jums nereikia apkrauti savo namų ar sukti galvos dėl išlaidų technikos remontui.

Lietuvoje įrangos nuomos paslauga populiarumu lenkia dalį kitų Europos šalių, – sako „Ramirent“ Kėdainių padalinio vadovas. – Šis verslo sektorius kiekvienais metais auga. Mes sulaukiame pastebimai daugiau klientų – ir įmonių, ir privačių.“

Bendrovė nuolat atnaujina įrangos asortimentą, todėl gali pasiūlyti moderniausias technikos inovacijas.

Aut. past.

Šiuolaikiški sprendimai – ir nuomos versle

O. Šidlauskas primena, kad visą kompanijos „Ramirent“ siūlomą įrangą išsinuomoti ar rezervuoti galima ne tik atvykus į arčiausiai Jūsų esantį padalinį, bet ir neišėjus iš namų ar biuro – internetu svetainėje www.ramirent.lt.

„Atlikus rezervaciją internetu, atvykęs pas mus išsinuomotą įrangą klientas gali pasiimti kur kas greičiau – per kelias minutes“, – apie galimybę savo laiką itin taupantiems klientams paslaugas gauti patogiai bei šiuolaikiškai primena pašnekovas.

Visą kompanijos „Ramirent“ siūlomą įrangą išsinuomoti ar rezervuoti galima ne tik atvykus į arčiausiai Jūsų esantį padalinį, bet ir neišėjus iš namų ar biuro – internetu svetainėje www.ramirent.lt.

Aut. past.

Šventiniai įkurtuvių pasiūlymai

Įkurtuves naujose patalpose švenčiantis „Ramirent“ Kėdainių padalinys visą birželį savo klientus džiugins specialiais kainų pasiūlymais.

„Visoms parduodamoms prekėms taikome iki 30 procentų nuolaidą. Taip pat specialių kainų pasiūlymų visą birželį turėsime ir įrangos nuomos paslaugoms. Tai mūsų dovana klientams atidarymo proga“, – pristato O. Šidlauskas.

„Ramirent“ Kėdainių nuomos padalinys Jūsų laukia nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 7.30 iki 16.30 val.

Telefonai pasiteirauti: +370 613 96267, +370 684 70567 ir +370 615 18 474.

1 Komentaras

  • Užsisakai iš anksto ir negauni, dukart apgautas likau, trečią kartą baisu lipti ant to pačio grėblio, tuo labiau kai technika susamdyta, darbuotojai taip pat, o įrangos iš anksto sutartos nėra. P.S. konkurentai dar nei karto nenuvylė.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video