Rajono keliuose – sunkiasvorių transporto priemonių kontrolė

 Rajono keliuose – sunkiasvorių transporto priemonių kontrolė

Viešosios tvarkos skyriaus specialistai ir Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai surengė prevencinę priemonę, kurios metu buvo tikrinama iš laukų į kelius išvažiavusi sunkioji technika./Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus specialistai ir rajono policijos komisariato pareigūnai surengė prevencinę priemonę, kurios metu išskirtinis dėmesys buvo skiriamas traktoriams, sunkvežimiams ir kitai žemės ūkio ar statybos technikai. Šįsyk apsiribota tik įspėjimais, bet neatmetama, kad tokių priemonių bus ir daugiau, o netvarkingiems vairuotojams gali būti skiriamos baudos.

Sulaukia pranešimų

Kėdainių rajone neretai tenka pastebėti purvinais ratais į kelią išriedėjusias sunkiasvores transporto priemones.

Tenka pamatyti, kaip į viešo naudojimo asfaltuotus kelius išvažiavusi žemės ūkio technika paskui save palieka smėlio, molio ir žemių šleifus, kurie ne tik užteršia važiuojamąją kelio dalį, bet ir kelia pavojų kitiems eismo dalyviams.

Dėl užterštos kelio dangos blogėja eismo sąlygos ir kyla didesnė eismo įvykių tikimybė.

Rajono savivaldybės Viešosios tvarkos skyrius sulaukė ir gyventojų skambučių, kurie informavo apie kelio dangos teršimą. Paskutinis atvejis fiksuotas – Josvainių seniūnijoje.

Organizatorių nuotr.

Vykdė priemonę

Viešosios tvarkos skyriaus specialistai ir Policijos komisariato pareigūnai surengė prevencinę priemonę, kurios metu buvo tikrinama iš laukų į kelius išvažiavusi sunkioji technika.

„Prasidėjus darbams ar sunkiasvorėms transporto priemonėms vykstant iš/į statybvietes, teršiami keliai – išvažiuojant iš laukų ar statybviečių žemėtais ratais, ant važiuojamosios kelio dalies paliekamos žemės, žemių grumstai, keliančios pavojų kitiems eismo dalyviams.

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai primena: jei vairuotojui nepavyko apsaugoti kelio dangos ir ji buvo užteršta, vairuotojas privalo pasirūpinti, kad kliūtys nuo kelio būtų pašalintos: nukastos ar nušluotos“, – primena pareigūnai.

Kėdainių rajone neretai tenka pastebėti purvinais ratais į kelią išriedėjusias sunkiasvores transporto priemones.

Aut. past.

Tenka atsakyti

Pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 459 str. 9 d., dėl eismo saugumo reikalavimų automobilių keliuose pažeidimo, numatoma bauda nuo 300 iki 500 eurų.

Pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams už teikiamą informaciją.

Pastebėjus daromus teisės pažeidimus, pareigūnai ragina nedelsiant informuoti bendruoju pagalbos telefonu 112, o užfiksuotą vaizdo medžiagą ar nuotraukas, perduoti per elektroninių paslaugų portalą Epolicija.

1 Komentaras

  • Kėdainiuose tai parodomieji reidai. Visokių bus kelių gaidelių, kada motociklistus išgaudys, kurie net naktį triukšmauja?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video