Rajoniniuose keliuose taisomos išdaužos ir duobės

 Rajoniniuose keliuose taisomos išdaužos ir duobės

Kėdainių kelių tarnybos kelininkai kelius tvarko šiaurės vakarinėje Kėdainių rajono dalyje – Gudžiūnų seniūnijoje. Asfaltbetonio danga buvo atnaujinta ir Vikaičių kaimo Liepų gatvėje. Šiame kaime nebėra žvyruotų gatvių, visos jos asfaltuotos./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

AB „Kelių priežiūros“ Kėdainių kelių tarnybos kelininkai pluša Kėdainių rajono miesteliuose, kaimuose ir gyvenvietėse. Čia tvarkomos rajoninių kelių duobės ir išdaužos. Netrukus kaimiškose seniūnijose prasidės ir mažųjų gatvelių remontas, kurį atliks konkursą laimėjusi įmonė.

Šiaurės vakaruose

Kėdainių kelių tarnybos kelininkai kelius tvarko šiaurės vakarinėje Kėdainių rajono dalyje – Gudžiūnų ir Krakių seniūnijose.

Darbai verda ir pačiuose miesteliuose, mat Gudžiūnus kerta rajoninis kelias Krakės–Jaugilai–Gudžiūnai, o Krakėse susikerta net keli regioniniai keliai: Josvainiai–Pilsupiai–Krakės, Betygala–Ilgižiai–Krakės–Bokštai, Krakės–Dovydiškiai–Grinkiškis bei Krakes ir Gudžiūnus jungiantis kelias Krakės–Jaugilai–Gudžiūnai.

Netrukus rajoniniai keliai bus tvarkomi ir kitose Kėdainių rajono seniūnijoje. Prasidės ir seniūnijoms priklausančių gatvelių remontas.

Aut. past.

Darbai vyksta sklandžiai

„Rinkos aikštės“ pakalbinti kaimiškųjų seniūnijų seniūnai pažymėjo, kad darbai vyksta sklandžiai ir jau eina į pabaigą.

„Gudžiūnų miestelyje kelininkai tvarko pagrindinę Tujų gatvę.

Ši gatvė yra rajoninio kelio dalis, todėl ją ir tvarko kelininkai. Mažesnių miestelio ir visos seniūnijos kaimelių bei gyvenviečių gatvių remontas bus vykdomas liepos mėnesį. Jį vykdys konkursą laimėjusi įmonė.

Taip pat norime pasidžiaugti, kad mūsų seniūnijoje jau liejamas ištisinis asfaltas. Prieš keletą dienų asfaltbetonio danga buvo atnaujinta Vikaičių kaimo Liepų gatvėje.

Šiame kaime nebėra žvyruotų gatvių, visos jos asfaltuotos“, – pasidžiaugė Gudžiūnų seniūnas Vidmantas Cechanavičius.

Krakėse duobės jau sutvarkytos

Krakių seniūnas Ernestas Barčas pasidžiaugė, kad Krakėse kelininkai jau darbus baigė, netrukus seniūnijoje turėtų prasidėti mažesniųjų gatvių tvarkymo darbai.

„Krakes kerta net keli regioniniai keliai, todėl jais rūpinasi kelininkai.

Krakes kelininkai tvarkė vienas iš pirmųjų Kėdainių rajone, nes miestelis švenčia jubiliejų ir yra Mažoji kultūros sostinė, todėl norėtume padėkoti Kėdainių kelių tarnybai, kad pas mus gatvės jau sutvarkytos. Taip pat jos jau kelis kartus buvo ir nušluotos.

Seniūnijai priklausančias gatveles tvarkysime šį ir kitą mėnesį. Darbai turėtų prasidėti artimiausiu metu.

Taip pat mūsų seniūnijoje jau išlietas ir ištisinis asfaltas – Antežerių kaime išlieta dalis Antežerių gatvės“, – pasidžiaugė E. Barčas.

1 Komentaras

  • Šiemet Vilainiuose asfalto išdaužų nelopo.Pinigai baigėsi ar nusibodo lopus lopams lopyt?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video