Rajone vėl naikinami pašto skyriai

 Rajone vėl naikinami pašto skyriai

BNS Andriaus Ufarto nuotr.

Nebeliko pašto „Giraitėje“, po mėnesio nebeliks ir Akademijos pašto skyriaus, bet laikraštį prenumeruoti galėsite be trikdžių

Eglė KUKTIENĖ

Kėdainių „Giraitės“ prekyvietėje jau uždarytas pašto skyrius. Po mėnesio bus uždarytas ir Akademijos pašto skyrius. Tačiau nepaisant to, laikraštį „Rinkos aikštė“ galite prenumeruoti ir toliau – paskambinkite mums telefonu 8 626 76 771 ir mes Jums atsiųsime laiškininką, kuris ir užprenumeruos laikraštį. Arba galite patys jį užsiprenumeruoti bet kurioje parduotuvėje per „Perlo“ terminalą arba patys galite išsikviesti mobilųjį laiškininką. Beje, iki liepos 1 dienos vyksta „Rinkos aikštės“ prenumeratos akcija antram šių metų pusmečiui – laikraštį galite užsiprenumeruoti pigiau ir dar laimėti prizus.

Akademijoje paštininkų nemažins

Lietuvos paštas informavo, kad pašto pertvarką vykdo visos Lietuvos mastu. Dalį skyrių uždarinėja, atleidžia nemažai darbuotojų. Teigia, kad bus suaktyvinta mobiliojo laiškininko paslauga bei plečiamas paštomatų tinklas. Tačiau Kėdainių rajone, deja, paštomatų nepadaugės.

Kėdainiuose išimčių nebus – pirmasis jau uždarytas pašto skyrius „Giraitėje“, dabar ateina eilė ir Akademijos pašto skyriui. Tiesa, čia bent jau kol kas nei vieno paštininko atleisti neketinama.

„Nuo liepos 19 d. pertvarkius klientų aptarnavimo principus Kėdainių rajone esančiame Akademijos pašte ir pradėjus šioje teritorijoje teikti mobilaus laiškininko paslaugą, kol kas laiškininkų skaičius Kėdainių rajone liks nepakitęs.

Mobilusis laiškininkas – tai patogesnis ir šiuolaikiškesnis būdas gauti visas pašto paslaugas neišeinant iš namų./Lietuvos pašto nuotr.

Klientus čia ir toliau laikinai aptarnaus tie patys trys šiuo metu Akademijos pašte dirbantys laiškininkai“, – teigia Lietuvos pašto atstovai.

Iš viso Kėdainių rajone šiuo metu dirba 29 laiškininkai, aptarnaujantys tiek Kėdainių miesto, tiek rajono teritoriją.

Iš jų 13 sudaro mobilieji laiškininkai.

„Rinkos aikštės“ skaitytojai gali nesijaudinti – laikraštį užsiprenumeruoti jie galės išsikvietę mobilųjį laiškininką arba skambindami tiesiai mums telefono numeriu 8 626 76 771.

Aut. past.

Paštomatų nedaugės

Šiuo metu Kėdainiuose yra įrengti 3 LP EXPRESS paštomatai. Jau šios vasaros pabaigoje vieną iš jų ketinama išplėsti, padidinant jame esančių dėžučių kiekį.

Tačiau pačių paštomatų nepadaugės.

„Paštomatų tinklo plėtra Kėdainiuose šiais metais nėra numatyta. Nuolatos vertiname siuntų kiekius ir poreikį, o atsižvelgdami į tai ir priimame sprendimą dėl paštomatų tinklo plėtros“, – teigė Lietuvos paštas.

„Rinkos aikštę“ galite užsiprenumeruoti bet kuriame Perlo terminale./Delfi Donato Pipo nuotr.

Skyriaus neliks

Vietoje pašto skyriaus Akademijoje, šiuo metu veikiančio Instituto al. 1-ajame name, bus įsteigta Akademijos seniūnijos pašto paslaugų teikimo vieta. Joje mobilusis laiškininkas visas paslaugas teiks antradieniais–šeštadieniais 10:00–10:15 val.

„Rajonuose dirbantys laiškininkai jau kurį laiką pastebi, kad į nedidelius kaimo pašto skyrelius užsukančių gyventojų skaičius mažėja, vis dažniau tenka pravažiuoti ištuštėjusias sodybas.

Taip pat matome tendenciją, kad vis daugiau žmonių pageidauja gauti siuntas tiesiai į namus, tad jiems iš viso nebelieka poreikio eiti į pašto skyrių.

Iki liepos 1 dienos vyksta „Rinkos aikštės“ prenumeratos akcija antram šių metų pusmečiui – laikraštį galite užsiprenumeruoti pigiau ir dar laimėti prizus.

Aut. past.

Kiekvienas laikmetis diktuoja savus pokyčius, todėl atsižvelgdami į demografinę šalies situaciją bei kintančius žmonių poreikius, pasiūlėme naują pašto paslaugų teikimo formą.

Pašto skyriaus, kaip pastato, neliks, tačiau svarbiausia, kad pokyčiai neturės įtakos teikiamų paslaugų įvairovei ar jų kokybei – priešingai, siekiame, kad žmonėms būtų patogiau, kad visas pašto paslaugas jie gautų negaišdami savo brangaus laiko, nepatirdami transporto išlaidų ir neišvykdami iš namų“, – gyventojus ramino Lietuvos pašto Tinklo padalinio direktorius Jonas Sadauskas.

Tiesa, patikėti tokiais pašto atstovo pažadais tikrai sunku, nes iki šiol pašto teikiamų paslaugų kokybe dauguma žmonių nėra patenkinti.

Lietuvos pašto Tinklo padalinio direktorius Jonas Sadauskas ramina, kad nepaisant to, jog pašto skyriaus neliks, paslaugos gyventojams bus suteikiamos pilna apimtimi.

Bus patogiau?

Lietuvos paštas žada, kad mobilieji laiškininkai, kurie bus aprūpinti šiuolaikiška įranga, gyventojų namuose galės ne tik pristatyti siuntas, laiškus bei prenumeruojamus leidinius. Jie taip pat galės ir priimti siuntas, ir laiškus išsiuntimui, priimti prenumeratos užsakymus, pristatyti ir išmokėti vietines pinigų perlaidas.

Taigi „Rinkos aikštės“ skaitytojai gali nesijaudinti – laikraštį užsiprenumeruoti jie galės išsikvietę mobilųjį laiškininką arba skambindami tiesiai mums telefono numeriu 8 626 76 771.

„Mobilusis laiškininkas taip pat pristatys ir gyventojų pensijas, kurias prieš tai dažniausiai reikėdavo atsiimti atvykus į pašto skyrių. Tai ypač aktualu vyresnio amžiaus žmonėms, neturintiems galimybių lengvai pasiekti artimiausio pašto skyriaus“, – sakė J. Sadauskas.

Mobilusis laiškininkas – tai patogesnis ir šiuolaikiškesnis būdas gauti visas pašto paslaugas neišeinant iš namų. Paprastai tariant, mobilusis laiškininkas yra lyg paštas ant ratų, pagal gyventojo pageidavimą atvykstantis net ir į atokiausias vietoves. Ši paslauga skirta kaimiškų vietovių gyventojams, kadangi neretai būtent tokiose vietose iki artimiausio veikiančio pašto skyriaus tenka keliauti net ir keliolika kilometrų.

Mobiliojo laiškininko paslaugos Lietuvoje teikiamos jau ketverius metus, jomis naudojasi beveik 7 tūkst. mūsų šalies miestelių ir kaimiškų teritorijų gyventojų, kas sudaro net apie 80 proc. visų kaimiškųjų vietovių. Jau šią vasarą  mobiliojo laiškininko privalumais galės naudotis ir Akademijos gyventojai.

Mobilųjį laiškininką galima išsikviesti paskambinus trumpuoju numeriu 1842 arba 8 700 55 400. Jis nemokamai atvyks jau kitą dieną po iškvietimo.

„Rinkos aikštę“ užsiprenumeruoti galite išsikvietę mobilųjį laiškininką, arba paskambinę mums telefonu 8 626 76 771.

9 Komentarai

  • O Kedainiu meras toliau svencia….super mera turim, svarbu pilvas pilnas.

  • Px Bynui ir Kėdainiai, ir kėdainiečiai. Patiko zootechnikui merą žaisti. Tikisi ir kitą kadenciją žaidimėlį „aš rately jūsų storas ponas būsiu“ su kaimo bobutėm žaisti. Jei tam rately nežaisit, tai galit krautis čemodanus iš Kdn. Nes su tokia valdžia čia – mirtis alyvose. 🙁

  • mūsų meras tik griauti , uždarinėti viską ir baliavoti tesugeba, bet ar mums tokio reikia?

  • Tamulio rinkejos sanos babytes joms lengva makaronus kabint. Baboms net nedaeina kad autobusu nemokamu nepadare, realiai nieko tamulis nepadare, o jos vistiek jam šliapą buciuoja

  • Viska sugriauti ir isnakint!!! Svarbu svetimus karus pažaist, šelpt chocholus o savus i dugna nuvaryt! Šauni valdzia lietuvoj!!!

  • Prie ko čia meras? Ar čia rašo tie,kurie suinteresuoti kitą merą išrinkti. Kaimuose jau seniai neturim pašto ir gyvenam.

    • tai jums patinka dabartinis meras????????????????????????

  • Jei tokiu tempu viską mažins, uždarinės ir viską žaibo greičiu brangins-tai greitu laiku nieko neturėsime.

  • Visiems čia dzin tas jūsų laikraštis ir šita korespondentė,sėdi ir savo parašyto posto temoje ir blokuoja žmones,čia normalu? Negali žmogus turėti savo nuomonės,gėda!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video