Rajone mažiau gimimų, daugiau mirčių

 Rajone mažiau gimimų, daugiau mirčių

BNS Irmanto Gelūno nuotr.

Danguolė Barauskienė

Pernai metų gruodžio mėnesį Kėdainių rajone gimė mažiau vaikų, lyginant su užpernai metų tuo pačiu laikotarpiu.

Pernai gruodį užregistruoti 24 naujagimiai, iš jų 6 – užsienio valstybėse, kurie vėliau buvo įtraukti į apskaitą Lietuvoje. Užpernai per tą patį mėnesį pasaulį išvydo 32 mažyliai, iš jų 2 – svečiose šalyse.

Deja, ne tik sulaukėme mažiau naujagimių, bet ir netekome daugiau rajono gyventojų.

Pernai gruodį Anapilin išlydėjome 106 rajono gyventojus, iš jų 1 mirė užsienyje. Užpernai gruodžio mėnesį žemiškąjį gyvenimą paliko 89 žmonės, iš jų 1– svečioje šalyje.

Pernai gruodį rajone susituokė keturiomis poromis daugiau negu užpernai per tą patį laikotarpį – 16, iš jų 2 užsienio šalyse. Užpernai gruodį amžiną meilę prisiekė 12 porų, iš jų 1 – užsienyje.

Ištuokų skaičius beveik nepakito – pernai gruodį skirtingais keliais pasuko 13 porų, iš jų 2 užsienio šalyse, o užpernai tuo pačiu laikotarpiu subyrėjo 12 santuokų, iš jų 1 užsienio šalyje.

Be šios statistikos, rajono Civilinės metrikacijos ir archyvo skyriuje pernai gruodžio mėnesį buvo atlikta 13 civilinės būklės aktų papildymų bei pakeitimų įrašų, o užpernai tuo pačiu laikotarpiu – 7.

5 Komentarai

 • Akušerijos skyriaus uždarymo pasekmės jau akivaizdžios- 2021 gruodžio m. gimė 30 kėdainiečių, o 2022 gruodžio m.tik 18(skaičiai be gimusių užsienyje). Tokiu sprendimu uždaryti šį skyrių, palikti moteris be skubios akušerijos ir ginekologijos pagalbos, labai paspartins Kėdainių populiacijos mažėjimą. Ką gi, greitai tapsime nykstančių rajonų gretose. Nebereikės nei ligoninių, nei vaikų darželių, nei mokyklų, tik geriatrijos ir slaugos paslaugų . Štai kaip vyksta, kai Tamulis ignoruoja kėdainiečių,kurie mąsto apie rajono ateitį plačiau ir giliau, surinktus parašus. Ką gi, jam gerai sekasi naikinti Kėdainius…

  • Pritariu jums. Ateitis miglota mūsų miesto.

   • Mažai gimdymų, o vyro nepriversi, kad vaiką padarytų dėl skaičiaus. Sau gimdaisi vaiką, o ne visuomenei.

    • Tai kai sau gimdaisi, tai ir pašalpų neimk iš valstybės, į mokyklą neleisk ir t.t, nes valstybė ir yra visuomenė.

 • O kiek išmarinote žmoniu su tuo atseit covidu.mama išvežiau i ligonine del širdies .o numarinote nuo covido.neileido net lankyti 3aukšte terapiniame skyriuje ponia gyd jodiene.pabaisos ten dirba ir seseles.ir slaugutes o gydytojai iš vis nežino ka ten daro.Eikit gatve šluoti jeigu nesugebate gydyti.neturite širdies.gailestingumo….

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video