Protestas prie Kėdainių savivaldybės

 Protestas prie Kėdainių savivaldybės

Šiandien perpiet prie Kėdainių rajono savivaldybės pastato ir vėl rinkosi mamos, tėčiai, močiutės seneliai/ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šiandien perpiet prie Kėdainių rajono savivaldybės pastato  ir vėl rinkosi mamos, tėčiai,  močiutės seneliai. Susirinkusieji teigė nebegalintys kentėti neteisybės, nebegalintys užsimerkti ir nematyti to, kad liečia vaikus.

Susirinkusiųjų atstovas Saulius Petrošius perskaitė kalbą, kuri skirta Kėdainių rajono savivaldybės merui Valentinui Tamuliui ir tarybos nariams.

Susirinkusieji teigė pasisakantys prieš  prieš amoralią ir visuomenės pamatus griaunančią politiką.

„Diskriminuojami vaikai. Vyriausybė, pasitelkusi karo retoriką, kursto patyčias, krizes visuomenėje ir šeimose. Vyriausybė nesiklauso tautos. Nesikalba, nediskutuoja, nesitaria. Jiems atrodo, kad visus sprendimus geriausiai gali priimti jie vieni. Tie, kurie neturi širdies“, – dėstė susirinkusieji.

Šiandien tokios pat protesto akcijos rengiamos visoje šalyje tuo pačiu metu. Basos mamos ir tėčiai su baltais balionais rinkosi prie Prezidentūros. Pritariantys šiam kreipimuisi tokias pat akcijas rengė savo miestuose prie savivaldybių. Visi vienu metu visoje Lietuvoje sprogdino baltus balionus, kurie yra žinutė sveikatos apsaugos ministrui Arūnui Dulkiui, o simbolinė žvakelė – tai šviesa, kviečianti Prezidentą veikti.

Daugiau apie protestuotojų reikalavimus – ketvirtadienio „Rinkos aikštės“ numeryje.

28 Komentarai

 • oba ir vel lapausiu paroda atvyko 😀

  • Susirinkusieji teigė pasisakantys prieš prieš amoralią ir visuomenės pamatus griaunančią politiką.

   „Diskriminuojami vaikai. Vyriausybė, pasitelkusi karo retoriką, kursto patyčias, krizes visuomenėje ir šeimose. Vyriausybė nesiklauso tautos. Nesikalba, nediskutuoja, nesitaria. Jiems atrodo, kad visus sprendimus geriausiai gali priimti jie vieni. Tie, kurie neturi širdies“, – dėstė susirinkusieji.

   • Aliui: kitaip sakant: vyriausybe turetu panaikinti rinkos ekonimika, grazinti bolsevizma, prezidentu paskirti putina, paprasyti rusu isskersti visus lietuvius, isstoti is es ir nato ir paiulpti isgamai Tarakonui bri garantis ruso uspaskichovandeniu.

    Sita vyriausybe net nukele didziausuo visu laiku isfdviko Cvirkos okupantu padlstatuta paminkla, ptie sitos vyriausybes net Kedainku ligonines vagis ispirdolino lauk. Siaubas.

    Stai su JAV mezga santykius ispudingus, bandita baltarusijos kastruoja, komunistinois rezimus siuncia velniop. Koks siaubas prorusoskim nuopisom su ispuvusiom burnom 🙂

 • Tai kad apsiavę,ne basi

 • Čia dauguma bedarbiai ir alkagolikai susirinko????

  • kuris milijonierius vis nerimsta??

  • Ilona says: ziurek kad pati netektum darbo,kramtyk ka kalbi karve

   • Čia Kėdainių elitas susirinko, visi dirbantys po kelis darbus, auginantys vaikus ir nekenčiantys Ožio Landsbergio

 • perkaičiau visą straipsnį ir neradau kur parašyta, dėl ko jie visi čia susirinko…

  • Va va, aš irgi porą kartų skaičiau ir taip ir nesupratau, dėl ko konkrečiai čia viskas vyko.

   • Nu pries ka pries ka pries valdzia sita akcija, pries skiepus, pries viska.juk.tokia akcija ir buvo pries savaite. Seimu marsas.

 • Kas tas kurio negali matyti ir kuris liečia vaikus?

 • Pašalpiniai vėl neturi ką veikti.

 • Reikėtų išsiaiškinti pagal IP adresą kas ta nealkoholike tamsta Ilona, labai jau matosi protinga, matyt skiepo pasekmės ir apskritai psicho sutrikimai.

 • Tiems, kurių intelektas bent jau pradinių klasių aritmetikos lygio:
  iš kiekvieno 100 mirusiųjų nuo covid – 93 antivakseriai.
  Nesuprantu tėvų, kurie savo vaikus taikosi priskirti antivakseriams.

 • Skaitai ir galvoji, na galima ne mąstyti ką rašai,Borisas 🤮, bet kad ant tiek kvailai rašyti, kai tiek info, kas dabar labiausiai serga, taip taip tamstos intelektas – net ne pradėtas mokslas 🙈 ir ne Covid-19, o eilinis sezoninis kitos atmainos gripas!!!

 • Saujai antivakserių dėmesio trūkumas.

 • noriu atsakyti, tiems kurie teigia, kad į šį renginį susirinko pašalpiniai, bedarbiai ir visokio…Nepriklausau gerbiamieji nei vienai nei kitai, Jūsų „maloniai“priskirtai, gyventojų grupei. Dalyvavau,nes tokiu būdu, o ne sėdėdamas ant sofkutės ir kritikuodamas, šaipydamasis, tyčiodamasis…norėjau išreikšti savo nuomonę dėl galimybių paso, priimto vyriausybės sprendimo dėl MOKAMŲ testų,galimos vaikų vakcinacijos. Ir nors mano vaikai jau suaugę,bet aš manau ir tokiu būdu išreiškiau…, kad užsimota vakcinuoti vaikus, ne išdiskutavus,ne pasitarus, neištyrus, neišanalizavus..NEGERAI ,NETEISINGA ! kas ateityje,galimai,gali turėti nepageidaujamų pasekmių jiems,vaikams ir galimai mums.. Deja ne visi tai palaiko,suprantu, tai Jų nuomonė, teisė, tačiau, ar būtina tyčiotis, piktžodžiauti, vartoti keiksmus… ko siekiate tokiu savo elgesiu, gerbiamieji? Tad atsakykite man, ko Jus tuomet piktinatės,kada šalies vyriausybė Jus negirdi,nesupranta, Jūsų supratimu elgiasi neteisingai, vienu, ar kitu klausimu. Gera Jums prie klaviatūros, už kieno nors nugaros,ar lange už užuolaidų kritikuoti kitus,rodyti pirštais,pašiepti…O grižus namo, išsiversti į kita pusę, kaip hameleonui, ir vėl prisėdus,rašyti komentarus, patyliukais kritikuoti…kaip viskas pas mus blogai…Tad ir klausiu Jūsų gerbiamieji, ką Jus padarėte,kuo prisidėjote..,kad mes visi galėtume būti sveikesni, kad su mumis būtu kalbasi, gyventume geriau…Skiriu tai Jums, kurie tik sugeba kritikuoti, pasišaipyti, įžeisti…Pagalvokite,sisimastykite …kur tai veda, kas tokios bendruomenės laukia? Akmuo ir į jaunimo/paauglių daržą, kurių ne vienas praėjo pro šalį,stovėjo, šaipėsi,o kai kai kurie ir šmaikščiai įžeidinėjo. Tai dėl jJų/Jūsų vaikų, išėjo į šią akcija mamos,vyrai, seneliai ir senelės…Labai gaila,kad nei vienas iš jaunimo/paauglių neatėjote, neprisijungėte,nepalaikėte „basų mamų“, ne per daugiausiai buvo ir mamų… Reziumė: pirmą kartą dalyvavau akcijoje/demonstarcijoje, bet tikrai nesigailiu, nes uždaviau klausimų merui,išėjusiam pasikalbėti seimo nariui Tomui Bičiūnui, kuris beje ne bėgo, nesislėpė, o bendravo su susirinkusiais. Išklausė, priekaištus ir pastabas bei pažadėjo juos perduoti kitiems seimo nariams, komisijoms ir komitetams… Pažadėjo ieškoti problemų sprendimo, beje pagal galimybes atsakyti į pretenzijas mums visiems, savo darbais, mums visiems. Pažiūrėsime kaip ten bus,laikas parodys.Klausimas Jums, kaip Jus gerb. ,sėdėdami ir nieko ne veikdami, norite gyventi kitaip, geriau,sočiau,sveikiau…nelabai suprantu,kas labiausiai ir nuvylė, neskaitant tų, ne gražių komentarų. Su pagarba, VISIEMS, akcijos dalyvis.

  • Vakcinos nebera ekspermentines, varykit skiepytis ir nereikes moket uz testus be reikalo.

 • Tie vadinami “ issilavine” visiski besmegeniai, paklusnus avinai, su kojele trept ir issizioja badosi ir iskart pasaulio bambom tampa, vakseriais ir t.t ant kiek avinu reikia buti, kad tiketi tokia is oro pateikiama statistika, kuri jau buvo paviesinta kaip skaiciuojama, bet avinam uztemimas ir viskas tinka ka visokie delfiai ar zemliai baliai su striogom suoke, pasidomekit kiek jie gavo euru is vakcinu gamintoju, tas pats kevalas galintis del vakcinos subadyti vaikus su neistirta vakcina, koks mirstamumas vaiku, kad reikia juos badyti expermentine vakcina???

  • Dar tau baudziamosios neiskele uz situs rusiskus kliedesius?

   • Tai ko nepteikia ir neviesina vakcinos sutarciu visu, jeigu taip jau viskas “ svaru” ir kodel neatsako kam uzpirkta 16mln doziu? Teisybe rura drasko, matau net neislemeni atsakymo “ issilavines” (us)

  • nu tai jei esat toks informuotas patikimu saltiniu paviesinkit kiek gavo kiekvienas jusu paminetas veikejas, liaudis domisi 😉

 • Susirinko net 8 zmones. Dar tie patys gali vykti i austrija, sveicarija, italija ir ten pakovoti 🙂 tik kad chemtrailai neisnuodytu ju 🙂

 • noriu atsakyti, tam „gražuoliui“ koment.19:42 su šypsenėlėmis,bei ne kai kuriems… Gerbiamasis, jeigu tai liestu mano vaikų, anūkų,artimų žmonių sveikatą, aš asmeniškai, pasiruošęs vykti nors kosmosą. Pasikartosiu, susirinkusieji, niekam, nieko blogo, nepadarė. Turi savo nuomonę , supratimą,rūpesčių,klausimų…kurie beje ir buvo pateikti išvardintiems: ponui seimo nariui ir merui. Beje šiuos klausimus pateikė, rūpindamiesi tiek savais, tiek Jūsų vaikais ! ko ne padarėte, nors irgi turite abejonių,klausimų…Jus gerbiamieji ir gerbiamosios. Pagarba,kas ne pasidrovėjo, ne pabūgo,ne „sprogo“ iš gėdos dalyvaudami šiame renginyje, taip išreikšdami savo pilietinę poziciją, susirūpinimą…ir tai padarė nepažeisdami įstatymų, neperžengdami protingumo ribas. Dėkoju savo žmonai, didžiuojuosi ją, kad ji kartu su manimi, dalyvavo šioje demonstracijoje,rado laiko, o ąš turėjau galimybę, ją ir visus ten susirinkusius, palaikyti.

 • Šūnis loją o karavanas einą🤣🤣🤣

 • Nepasitikit vakcina, mokslu, medikais, tai kuriu galu i ligones einat gydytis. Zolelem gydykites ir Uspaskio vandeniu tada.

 • Oi negaliu, susirinko 8 beraščiai, prisidarę vaikų 17os būdami ir dabar apsimetinėjantys, kad jie jiems baisiai rūpi. Jei jums rūpi jūsų vaikų ateitis, dirbkit, arkit, suteikit jiems mokslą ir žinių, kad tokiais durniais kaip jūs, neišaugtų. O ne nuo skiepų saugokit, asilų beretės jūs. įsikandę užpernykščius Kiguolio pezalus ir kvaksi, gali kuolą ant galvos tašyt tokiems.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video