Problemos neišsprendė: miesto fontanai arba neveikia, arba vos čiurlena

 Problemos neišsprendė: miesto fontanai arba neveikia, arba vos čiurlena

Akylesni kėdainiečiai pastebėjo, jog fontanų veikimas nėra įprastas, o ir priežiūra jų ne tokia kaip praėjusiais metais./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Į „Rinkos aikštę“ kreipėsi Kėdainių miesto gyventoja Julija, kuri nerimavo dėl miesto fontanų veikimo. Šalia fontanų gyvenanti moteris pasakojo pastebėjusi, kad pernai jų priežiūra buvo kur kas intensyvesnė, kruopštesnė, tad ir fontanai veikė kur kas gražiau, o šiųmetė situacija, pasak jos, yra nepalyginamai prastesnė. Kėdainių miesto seniūnija pripažįsta, kad su fontanų veikimu yra nesklandumų, tačiau žada, kad artimiausiu metu jie bus išspręsti.

Pastebėjo, kad kažkas ne taip

Akylesni kėdainiečiai pastebėjo, jog fontanų veikimas nėra įprastas, o ir jų priežiūra tikrai ne tokia kaip praėjusiais metais.

„Aš noriu paklausti, gal jūs žinote, kas nutiko miesto fontanams, jie arba neveikia, arba vos čiurlena.

Mano buto langai į Ramybės skverą, fontanai neveikia. Prieš dieną jie dar šiek tiek veikė. Jie mūsų miesto grožis, pernai vis matydavau vyriškį, kuris net savaitgaliais prie jų vis krapštydavosi.

Rytais moteris valydavo šiukšles iš fontanų su sieteliu ant koto, dabar nemačiau.

Anksčiau net smagu matyti būdavo, kaip žmonės paveiksluodavosi prie fontanų, atsiveždavo vaikus po krikšto, mačiau net jaunuosius, toks pasididžiavimas užplūsdavo“, – dėstė kėdainietė Julija.

Kėdainių miesto seniūno pavaduotoja Samantė Mituzaitė–Palubinskienė patikino, kad problemos dėl fontanų seniūnijai yra žinomos ir greitu metu bus išspręstos.

Aut. past.

Problema bus sprendžiama

Kėdainių miesto seniūno pavaduotoja Samantė Mituzaitė – Palubinskienė patikino, kad problemos dėl fontanų seniūnijai yra žinomos ir greitu metu bus išspręstos.

„Šiais metais su fontanais yra truputį naujovių, nes turime naują rangovą. Fontanus prižiūri ir visus reikiamus darbus atlieka Edmundo Kulikausko firma. Jie atvyksta prižiūrėti fontanų iš Plungės.

Dar yra pati pradžia su jais, dar fontanai veikia apie keletą savaičių.

Matome, kad yra nesklandumų. Tačiau mes žadame juos išspręsti artimiausiu metu ir tikimės, kad tie fontanai džiugins mūsų gyventojus iki pat vėlyvo rudens, kol atšals orai“, – patikino S. Mituzaitė–Palubinskienė.

10 Komentarai

 • Mieste problema veja problemą.

 • Čia seniūnijoje bėda. Rangovai tokie parenkami kad nesupranta kaip prižiūrėti fontanus. Ir jie nyksta.

 • Melejona paplove uztat ir neveikia?

  • Taip taip kaip ir su Vytauto fontanu vos gyvu ir plezu prasukta gerai, tik primink kas juos paskyre daryti?

 • Fontanai prastai veikia, keliai visiška tragedija, bet vat kameras kelt po kelias ant stulpo tai yra tikrai svarbus reikalas. Įdomu nutikus kokiam įvykiui ir prireikus jį išaiškinti, tos kameros veiks? Ar kaip visada bus, kažkodėl neveikė 😂😂

 • pernai fontanai veikė gerai, kam reikėjo keisti rangovą? Dabar pasamdė kažkokią firmą iš Plungės, kuriai kone per pusę Lietuvos reikia važiuoti, kad fontanus prižiūrėti…

  • Tai paklausk nupušusios Samantės kuri daro nesamones visiskai

 • Tai ką ten fontanai, jei bute jau neina beveik nusiprausti po dušu. Vos varva vanduo. Galvą turi valandą plauti. Neišsprendžiama problema. Ir vamzdžius naujus sudėjim, ir vis tiek spaudimo nėra.

 • Visą fontano grožį neparodo automobilių statymas prie jo . Čia tik mano nuomonė .

 • Ar graži ta apšlapinta siena ,ar valdžia mato grožį.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video