Privertusi ugniagesius ieškoti prisvilusio maisto pati išsigando

 Privertusi ugniagesius ieškoti prisvilusio maisto pati išsigando

Į įvykio vietą atskubėję gelbėtojai atliko žvalgybą – daugiabučio laiptinėje išties jautėsi svilėsių ar degėsių kvapas, tačiau degimo požymių nebuvo./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Sekmadienio vakarą gausios specialiųjų tarnybų pajėgos buvo sukeltos ant kojų gavus pranešimą apie gaisrą daugiabučiame name. Tiesa, atvykus tarnyboms paaiškėjo, kad jokio gaisro jokiame bute nė nebuvo. Įvykio aplinkybes aiškinosi policijos pareigūnai.

Pranešė gyventoja

Apie 20 val. į Bendrąjį pagalbos centrą paskambino 38-erių metų Josvainių gatvės daugiabučio gyventoja, kuri pranešė, kad Kėdainiuose, Josvainių gatvės 42-uoju numeriu pažymėto namo laiptinėje, jaučiamas stiprus svilėsių kvapas. Moteris įtarė, kad viename iš butų kilo gaisras.

Į įvykio vietą pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, automobilinės kopėčios, Pramonės ugniagesių komanda, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnų ekipažas.

Daugiabučio gyventoja pranešė, kad Josvainių gatvės 42-uoju numeriu pažymėto namo laiptinėje jaučiamas stiprus svilėsių kvapas.

Aut. past.

Prisvilo maistas

Į įvykio vietą atskubėję gelbėtojai atliko žvalgybą – daugiabučio laiptinėje iš tiesų jautėsi svilėsių ar degėsių kvapas, tačiau degimo požymių nebuvo.

Ugniagesiai ir pareigūnai patikrino butus.

„Ugniagesiai kartu su pareigūnais nustatė, kad viename iš butų buvo prisvilęs maistas. Gyventojai mikrobangų krosnelėje šildė maistą. Žmonės nenukentėjo, niekam pagalbos neprireikė“, – „Rinkos aikštę“ informavo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Pajėgų valdymo skyrius.

Susirinkęs gausus būrys žiūrovų svarstė, ar dėl prisvilusio maisto reikėjo kviesti tiek daug tarnybų. Tačiau gyventojos pranešimas nebuvo melagingas, moteris išties pergyveno dėl savo kaimynų gerovės.

Aut. past.

Sunerimo, ar pasielgė tinkamai

Paaiškėjus visoms aplinkybėms, namo gyventoja suabejojo, ar pasielgė tinkamai informuodama visas tarnybas.

Susirinkęs gausus būrys smalsuolių svarstė, ar dėl prisvilusio maisto reikėjo kviesti tiek daug tarnybų. Tačiau gyventojos pranešimas nebuvo melagingas, moteris išties pergyveno dėl savo kaimynų gerovės. O ir tokie gaisrai gali būti labai pavojingi, jei žmogus, gamindamas maistą, užsnūsta.

Specialiosios tarnybos į galimą gaisrą daugiabutyje visuomet reaguoja pagal nustatytą tvarką. Siunčiamos mažiausiai 3 autocisternos ir automobilinės kopėčios.

2 Komentarai

  • tuoj pradės gaisrinės važiuoti link kepančių šašlykų

  • Pasikabinkite virtuvėse dūmų daviklius. Mizerį kainuoja. Pigiau nei 3 buteliai Viktaro švęsto stebūklingo mineralinio vandens.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video