Prieš mokytojų streiką – grasinimai mokykloms

 Prieš mokytojų streiką – grasinimai mokykloms

Asociatyvi BNS Juliaus Kalinsko nuotr.

Jau rytoj, lapkričio 22 dieną, krašto mokytojai vėl pradės aktyvų streiką. Jo išvakarėse daug šalies mokyklų gavo grasinimus, kad jose paslėptos bombos arba, kad mokyklose bus paleistos nuodingos dujos. Policijos departamentas pranešė, kad iš viso buvo gauti 28 laiškai, su grasinančiu turiniu.

Kėdainių mokyklos tokių grasinimų šiandieną nesulaukė.

Policija prašo, gavus tokį laišką, išlikti budriems ir vykdyti šias rekomendacijas. Gavus pranešimą apie sprogmenį, nenutraukti veiklos, neskambinti skubiųjų pagalbos tarnybų telefonu, o konsultuotis su atsakingais pareigūnais, paskambinus telefonu 8 700 60 000. Konsultantai patars, kaip elgtis ir kokius veiksmus būtina atlikti.

Tik tuomet, jei randamas pavojingas objektas ar yra kitų požymių, kad grėsmė gali būti reali, pradėti evakuaciją ir skambinti telefonu 112.

6 Komentarai

  • Kai bijo byno, tai ir nestreikuoja

  • Ne kas kitas kaip patys navickiniai ir užsiima valdžios terorizavimu.Maža jiems bardako.Ale kai pasiskaitai ,kad vėl Ukrainai iš velniaižin kokių fondų rasis milijonas jaurų,tai pinigų ,vanas ,galima kažkur tai atrasti.Tai va ir kyla lyg ir naturalus klausimas-kodėl gi saviems pedagogams jų nėra da nėra?

  • Gerai uždirba, neskursta ir nebadauja. Turi daug atostogų ir gyvena puikiai. Įvardinkit nors vieną vos galą su galu suduriantį mokytoją.

  • Gerai uždirba? Nejuokinkit. Už 900 mokytojas turi būti dar ir pavyzdžiu. Šiais laikais apsirengti negali iš „dolče humanos“, mieste apsipirkdamas turi galvoti, kas nutiks, jei pamatys mokiniai tavo pigiausių prekių krepšelį (arba nukainotų prekių). Kaip gyventi su tuo? Kaip gali būti pavyzdžiu ir bent oriai sau leisti apsipirkti ne pigiausių prekių?

    • čia tai jau aišku .kad vietiniai chuliganeliai siunčia gasdinimus

  • Idomiai tai kaip tu sprogdintoju neranda?kur musu saugumo dirbantieji?ar paprasciausei ir nenori issiaiskint kas gasdina sprogimais

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video