Prieš dvi savaites pradingęs vyras rastas negyvas

 Prieš dvi savaites pradingęs vyras rastas negyvas

Policijos pareigūnams davus leidimą laužtis į butą per balkoną, du ugniagesiai gelbėtojai autokopėčiomis užlipo į ketvirtame aukšte esantį balkoną, išlaužė langą ir pateko į buto vidų./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Penktadienio popietę visos specialiosios tarnybos skubėjo į miesto Žemaitės gatvę, mat buvo pranešta, kad bute galimai yra atsitikusi nelaimė, nes žmogus dingęs kaip į vandenį jau dvi savaites. Įtarimai pasitvirtino – vyras buvo rastas negyvas, policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Pranešė kaimynas

15 val. 06 min. Bendrasis pagalbos centras sulaukė pranešimo, kad dvi savaites nemato kaimyno, gyvenančio Kėdainiuose, Žemaitės gatvės daugiabučio ketvirtame aukšte.

Kaimynas baiminosi, kad vienam gyvenančiam kaimynui kažkas nutiko.

Į įvykio vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Lipo kopėčiomis

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Į įvykio vietą atskubėjus tarnyboms paaiškėjo, kad buto durys yra šarvuotosios.

Kaimynai paaiškino, kad žmogaus nematė jau keletą savaičių, nors jis yra dirbantis, kasdien eidavo į darbą, grįždavo namo.

Tuomet buvo nutarta, kad mažiau žalos būtų padaryta, jei į butą būtų patekta per balkoną.

Į įvykio vietą buvo iškviestos automobilinės kopėčios.

Policijos pareigūnams davus leidimą laužtis į butą per balkoną, du ugniagesiai gelbėtojai autokopėčiomis užlipo į ketvirtame aukšte esantį balkoną, išlaužė langą ir pateko į buto vidų.

Kaimynai papasakojo, kad vyras gyveno vienas, jo tėvai yra mirę. Tiesa, jie prasitarė, kad vyras turi brolį, kuris gyvena Baltarusijoje. Kaimynų teigimu, broliai palaikė ryšį.

Aut. past.

Rastas negyvas

Ugniagesiai atvėrė buto duris iš vidaus, įleido policijos pareigūnus ir medikus. Bute rastas miręs vyras.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai informavo, kad vyrui buvo 46-eri metai. Smurtinė mirtis neįtariama.

Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas vyro mirties priežasčiai nustatyti.

Kaimynai papasakojo, kad vyras gyveno vienas, jo tėvai yra mirę. Tiesa, jie prasitarė, kad vyras turi brolį, kuris gyvena Baltarusijoje. Kaimynų teigimu, broliai palaikė ryšį.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video