Prie poliklinikos „Armedika“ prisijungė nauja gydytoja

 Prie poliklinikos „Armedika“ prisijungė nauja gydytoja

Šeimos gydytoja Austė Bandzaitė.

Kviečiame susipažinti su poliklinikoje „Armedika“ kasdien dirbančia šeimos gydytoja Auste Bandzaite. Gydytoja specializuojasi vaikų ir suaugusiųjų sveikatos priežiūroje.

„Mano kelias į mediciną prasidėjo labai anksti – būdama maždaug 5 metų jau turėjau savo įsivaizduojamus pacientus, pildydavau jų ambulatorines korteles, rašydavau nusiskundimus, skirdavau gydymą. Visada jaučiau didelį norą padėti žmonėms.

Medicinos studijų IV kurse prasidėjus klinikiniams moduliams pamačiau liūdną faktą, kad žmonės neretai blaškosi, patys nesuprasdami, kur jiems dabar kreiptis, kokius vaistus vartoti, ką daryti toliau. Jiems dažniausiai sunku suvokti, kaip teisingai valdyti savo ligą, kaip net galbūt išvengti ligų. Dėl šių priežasčių, dėl artimo kontakto susidomėjau šeimos medicina.“

Gydytoja domisi vaikų sveikatos priežiūra, sveika gyvensena, racionalia antibiotikoterapija, taip pat širdies ir kraujagyslių ligų, nutukimo ir cukrinio diabeto profilaktika ir šių ligų valdymu.

„Vėliau atsirado didelis dėmesys sveikai gyvensenai, norėjau būti pavyzdžiu pacientams, ateinantiems į sveikatos stiprinimo mokymus, kuriuos padėjau organizuoti LSMU KK Šeimos medicinos klinikoje.

Taip pat esu Lietuvos nutukimo asociacijos sekretorė. Kartu su kolegomis siekiame mažinti nutukimo stigmą, šviesti visuomenę, suteikti pacientams adekvatų gydymą.“ 

Medicinos studijų ir rezidentūros laikotarpiu gydytoja dalyvavo respublikiniuose ir tarptautiniuose projektuose, parašė daug tezių ir straipsnių. Dalis jų pristatyti ir tarptautinėse konferencijose: 

„Mokslinė veikla mane atvedė į kelią, kuriame esu dabar – dėstau studentams Lietuvos sveikatos mokslų universitete.“

Šeimos gydytoja Austė Bandzaitė sako: „Kiekvieną pacientą pasitinku su rūpesčiu ir dėmesiu. Mano didžiausias siekis – rasti bendrus sprendimus jūsų geriausios sveikatos ir savijautos link. Svarbiausia pacientui ir gydytojui girdėti vienam kitą, dirbti kaip komandai – tuomet ir gydymas bus pats efektyviausias. Esu įsitikinusi, kad šeimos gydytojo kelias yra mano kelias.“ 

Poliklinikoje „Armedika“ prisirašiusiems pacientams nemokamai teikiamos pirminės sveikatos priežiūros paslaugos, taip pat dirba antrinio lygio specialistai. 

Prisirašyti pas šeimos gydytoją Austę Bandzaitę gali visi nuo pat gimimo.

Užs. Nr. 170

5 Komentarai

  • Nuostabi,supratinga,maloni Gydytoja.Džiaugiuosi pas ją užsirašiusi ❤

  • Ligoninei, poliklinikai paskata yra atsinaujinti savo veiklas ir įrangą, nes atsidaro Kėdainiuose privačios poliklinikos.

  • Kas dien? Galiu atvykti sestadieni ar sekmadieni? Man tiktada laisvadieniai,pageidauciau talonelio sekmadieni 🤭

  • Aik tu sau kokia prijemna.A ką daryt ,veigu sau pats prisiekiau ištikimybę Paulytei?

    • Aš ir žiūriu,kad tėvas po vizito į Armediką grįžta toks pasitempęs ir nekuprotas.Net pašlubuot lyg užmiršęs…O jau apie aksominius ten dirbančių mergaičių balsus kas antra sakinys.Ir tikrai-kur gi ne-kiekviens atjaunėja senatvėj vardu,o ne pacientu pavadintas…Dabar ir aš pripažinsiu,kad grožis jėga.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video