Pričiuptas pažeidėjas atsakomybės neišvengė: teks sumokėti baudą

 Pričiuptas pažeidėjas atsakomybės neišvengė: teks sumokėti baudą

Kėdainių r. savivaldybės nuotr.

rinkosaikste.lt, Kėdainių r. savivaldybės inf.

Daliai žmonių pakeisti blogus įpročius, deja, gali padėti tik žinojimas, kad neteisėtai pasielgus atsakomybės neišvengsi. Taip neseniai nutiko vienai rajono gyventojai, kuri, užuot pristačiusi atliekas į didelių gabaritų surinkimo aikštelę, jas tiesiog išvertė buvusio aerodromo prieigose Daukšių kaimo teritorijoje.

Įvairių buitinių atliekų krūvą aptiko rajono savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus specialistai, tikrindami teritoriją.

Tikslinant aplinkybes operatyviai nustatyta, kad jos atvežtos iš Pernaravos seniūnijos. Asmenys, įsigiję namą, tokiu būdu sumanė atsikratyti atliekomis.

Buvo pradėta administracinė teisena, 38 metų Kėdainių rajono gyventojai surašytas administracinių nusižengimų protokolas pagal LR  administracinių nusižengimų kodekso 367 str. ir paskirta administracinė nuobauda – piniginė bauda.

Taip pat specialistai įpareigojo pažeidėją sutvarkyti atliekas pagal atliekų tvarkymo taisykles. Tą pačią dieną teritorija buvo sutvarkyta ir tai buvo įvertinta kaip lengvinanti aplinkybė.

ATKREIPIAMAS DĖMESYS, kad LR Administracinių nusižengimų kodekso 367 straipsnis nustato, kad savivaldybių tarybų patvirtintų atliekų tvarkymo taisyklių pažeidimas užtraukia baudą nuo 30 iki 140 eurų. Šis nusižengimas, padarytas pakartotinai, užtraukia baudą nuo 140 iki 600 eurų.

Gyventojams primenama, kad didelių gabaritų surinkimo aikštelėje (J. Basanavičiaus g. 97A, Kėdainiai) iš rajono gyventojų iki 500 kg didelių gabaritų atliekų ir iki 5 vienetų padangų priimama nemokamai. Skambinti tel. 8 682 55 784.

Plačiau apie atliekų surinkimą (www.kedainiai.lt – gyventojui – atliekų tvarkymas – atliekų surinkimo grafikai).

Apie pastebėtus atliekų tvarkymo pažeidimus galima pranešti 112, pasitikėjimo telefonu 8 800 41 510 arba  e. p. viesojitvarka@kedainiai.lt.

Būkime atsakingi, neterškime mus supančios aplinkos!

2 Komentarai

  • 140 eurų 🤣 ot tai bauda. Už tokia tarša degradam turėtų būti kokie 5000 eurų bauda arba išvis pasodinti pasėdėti. Kitaip šitų silpnaprociu neisauklesi.

  • Ar cia bauda, geda su tokiom baudom, kalt maziausiai 1000e ir viesinti isgamas, gentviliukas nesuinteresuotas didinti baudu, nes pangoni nori nenubausti, kaip ir konservai slepia kbgistus isslaptinimu

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video