Prekybos centro aikštelėje šmirinėja sukčiai

 Prekybos centro aikštelėje šmirinėja sukčiai

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Gegužės 27-osios pavakarę prie Kėdainiuose esančių didžiųjų prekybos centrų pastebėti sukčiai. Tamsaus gymio, sunkiai lietuviškai kalbantys vyrai siūlė kraštiečiams pigių prekių. Vyrai buvo labai įkyrūs, lindo į akis, net sėdo į žmonių mašinas. Paprastai policijos pareigūnai ragina žmones vengti bendrauti su tokiais asmenimis ir, pastebėjus juos, nedelsiant informuoti policiją.

Susikalbėti – sudėtinga

Įtartini asmenys pastebėti J. Basanavičiaus g. 93 esančioje prekybos centro „Maxima“ automobilių stovėjimo aikštelėje.

Vyrai sukiojosi ir įžūliai lindo į mašinas, siūlė prekes.

Buvo matyti, kad jaunesni kraštiečiai į juos nekreipė dėmesio, bet vyresni leidosi su jais į kalbas. Kiek žmonių tądien nuo jų nukentėjo, sunku pasakyti, nes į policiją niekas nesikreipė.

Sunkiai lietuviškai kalbantys asmenys tądien pastebėti ir kitose Kėdainių miesto vietose prie didžiųjų prekybos centrų.

Peiliai ir kvepalai

Sukčiai kraštiečiams siūlė įsigyti peilių komplektus. Už juos jie prašė trisdešimties eurų, o matydami, kad žmogui neįdomu, kainą nuleisdavo net iki dešimties.

Policijos pareigūnai ragina su tokiais asmenimis nesileisti į kalbas ir apie juos pranešti pagalbos telefonu 112.

Aut. past.

Nebrangias ir nekokybiškas klastotes pardavinėjantys asmenys siūlė ir pigių kvepalų. Aiškino, kad jie atvežti iš Ukrainos, o po to kai kuriems žmonėms pripažino, kad visgi kvepalai yra iš Rumunijos.

Policijos pareigūnai ragina su tokiais asmenimis nesileisti į kalbas ir apie juos pranešti pagalbos telefonu 112.

Ne pirmas kartas

Įžūlūs prekeivai klastotėmis Kėdainius atakuoja ne pirmą kartą.

Prieš keletą metų čia jau buvo kilusi vadinama „peilių“ psichozė. Tuomet prie visų prekybos centrų, kaip paaiškėjo vėliau, iš Rumunijos atvykę sukčiai siūlė įsigyti neva labai geros kokybės peilius. Tada vyrus pričiupo policija.

Kiek vėliau mieste buvo bandoma pardavinėti neva labai geros kokybės benzininius pjūklus. Tiesa, tie, kurie jais susigundė ir įsigijo, džiaugėsi neilgai. Mat pjūklai tik užsikurdavo, tačiau pjauti medžio su jais buvo neįmanoma.

Paaiškėjo, kad Rumunijos piliečiai apgaudinėja patiklius kėdainiečius ir bruka jiems pigias labai prastos kokybės klastotes.

2 Komentarai

  • Tai kur žiūri mūsų policija?Jūs paskambinkit,o tada jie privažiuos Patis žino,bet nemato.

  • Tiesiog nereikia kreipti demesio i tokius pardavejus, o jei toliau agresyviai kisa, kvieti policija ir viskas

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video