Prekybos centre „Iki“ kilo gaisras (FOTOGALERIJA)

 Prekybos centre „Iki“ kilo gaisras (FOTOGALERIJA)

Į įvykio vietą pasiųstos 5 ugniagesių gelbėtojų autocisternos, greitosios medicinos pagalbos medikai, policijos pareigūnai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Šeštadienio vakarą gausios specialiųjų tarnybų pajėgos skubėjo į Kėdainių mieste esantį prekybos centrą „Iki“, buvo pranešta, kad parduotuvėje kilo gaisras.

21 val. 03 min. Bendrasis pagalbos centras iš jau vietoje esančio saugos tarnybos ekipažo sulaukė pranešimo, kad Gegučių gatvėje Kėdainiuose dega „Iki“ parduotuvė.

Kadangi pranešta, kad gaisras kilo prekybos centre, kuriame yra darbuotojų ir klientų, nedelsiant paskelbtas 2PIN (antras pajėgų išsiuntimo numeris).

Į įvykio vietą pasiųsti Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, Pramonės, Dotnuvos, Josvainių ugniagesių komandos, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Vos per 4 minutes į įvykio vietą atskubėję pirmieji ugniagesiai atliko žvalgybą. Dalis prekybos centro patalpų buvo uždūmintos, dūmai per ventiliacines angas veržėsi ir į lauką.

Buitinėje 3×1,5 metrų dydžio patalpoje atvira liepsna degė plastikinėmis lentelėmis apkaltos sienos. 

Ugniagesiai, naudodami kvėpavimo aparatus, ėmė malšinti ugnį. Laimei, gaisras greitai užgesintas, neišplito. Patalpos išvėdintos.

„Išdegė 12 m² plastikinių lentelių, apsilydė elektros instaliacija. Nuardyta 12 m² sienų apšiltinimo medžiagos“, – informavo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Pirminiais duomenimis, nei parduotuvės darbuotojai, nei klientai gaisro metu nenukentėjo.

Gaisro kilimo priežastis aiškinasi ugniagesių gelbėtojų tyrėjai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video