Prašo pagalbos surandant pavogtą šeimai brangų krėslą

 Prašo pagalbos surandant pavogtą šeimai brangų krėslą

Lygiai toks pat krėslas tamsiu paros metu buvo pavogtas Dotnuvos miestelio Žemaitės gatvėje./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajone vagys nerimsta – nors ilgapirščius gaudo ir policijos pareigūnai, ir patys nukentėjusieji imasi paieškos inciatyvų, tačiau nenaudėliai vis siaučia. Šį kartą pagalbos į visus kėdainiečius kreipėsi Dotnuvos miestelyje apvogta šeima, iš kurios pavogtas brangus lauko krėslas.

Kreipėsi į kėdainiečius

„Šiąnakt Dotnuvoje iš kiemo buvo pavogtas būtent toks krėslas, gal kam nors siūlė pirkti? O gal pas kažką atsirado netikėtai kieme? Nelik abejingas, neliktume skolingi už informaciją“, – tokią žinutę socialiniuose tinkuose išplatino kraštietė Evelina Raubienė.

Pasirodo, įžūlūs vagys apšvarino moters tėvų kiemą.

Nukentėjo dotnuviškiai

Tai, kad Dotnuvos miestelio Žemaitės gatvėje įvykdyta vagystė, žmonės pastebėjo iš ryto.

Vagys savo juodus darbelius greičiausiai vykdė tamsiu paros metu.

Deja, bet nukentėjusieji priėmė sprendimą dėl šio įvykio į policiją nesikreipti, nors tokių krėslų kaina tikrai nėra maža, ji gali svyruoti nuo vieno iki kelių šimtų eurų.

Be to, pirkinys žmogui gali būti brangus dėl asmeninių priežasčių ar kaip dovana.

Šią vasarą Kėdainių krašte įvykdyta nemažai vagysčių. Ilgapirščiai vogė kepsnines, elektrinius paspirtukus. Vagių taikinyje atsidūrė net ir lauko baldai, kurių plikomis rankomis, ko gero, iš sodybos neišneši.

Aut. past.

Praėjusį sekmadienį

Beje, panaši vagystė praėjusį sekmadienį buvo įvykdyta ir Kėdainių mieste.  Popiet, apie 15 val. 30 min., pastebėta, kad Kauno gatvėje iš kiemo pavogtas lauko krėslas.

Padaryta turtinė žala siekia apie 400 eurų. Dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pastebi tendenciją

Šią vasarą Kėdainių krašte įvykdyta nemažai vagysčių. Ilgapirščiai vogė kepsnines, elektrinius paspirtukus.

Vagių taikinyje atsidūrė net ir lauko baldai, kurių plikomis rankomis, ko gero, iš sodybos neišneši. Pareigūnai tiria šias vagystes ir ragina kraštiečius labiau saugoti savo turtą.

Galite padėti

Policijos pareigūnams gali padėti kiekvienas kėdainietis, kuris matė kažką įtartino teritorijose, kuriose buvo įvykdytos vagystės, o galbūt turi vertingos informacijos apie pastaruoju metu įvykdytas vagystes.

Tokiu atveju – kreipkitės į Kėdainių rajono policijos komisariatą ir praneškite vertingą informaciją.

Visgi pareigūnai primena, kad niekas labiau nei jūs patys galite geriausiai apsaugoti savo turtą.

„Reikėtų išvažiavus iš namų, sodybų ar sodų sandariai uždaryti duris, langus. Patariama netgi įrengti grotas.

Taip pat labai svarbi yra saugi kaimynystė. Reikėtų pasikalbėti su kaimynais, nuolatiniais gyventojais, kad jie, esant galimybei, pažiūrėtų, ar aplink jūsų teritoriją nešmirinėja įtartini asmenys, nevaikšto nepažįstami žmonės, nevažinėja nežinomi automobiliai. Galima užsirašyti įtartinų automobilių numerius.

Pastebėjus vagystę reikėtų nedelsiant skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112“, – informuoja Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video