Prašo padėti surasti iš miško dingusius rąstus

 Prašo padėti surasti iš miško dingusius rąstus

Rąstai buvo nupjauti miške ir sutempti, sukrauti palei kelią. Buvo paruošti trijų metrų ilgio rąstai: buvo ir stambesnių, ir smulkesnių. Buvo ruošiamasi juos išvežti/ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS 

Praėjusią savaitę Kauno apskrities policija informavo, kad Kėdainių rajono miške dingo mediena. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą ir ėmė ieškoti vagių. Į „Rinkos aikštės“ redakciją kreipėsi moteris, iš kurios miško rąstai ir buvo pavogti. Ji prašo vietos gyventojų pagalbos. Prašo padėti surasti iš miško dingusius rąstus.

Pranešė policijai

Kauno apskrities policija pranešimo apie vagystę sulaukė sausio 10 dieną, apie 10 val. 20 min. 

Į policiją kreipėsi moteris, kuri informavo, jog Kėdainių rajono Dotnuvos seniūnijoje iš miško pavogta mediena.

Į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai. Buvo apžiūrėta teritorija, surinkti įkalčiai, apklausti nukentėjusieji, ieškoma liudininkų. 

Padarytą turtinę žalą moteris įvertino apie 800 eurų.

Dėl vagystės Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kreipėsi į žiniasklaidą

Į „Rinkos aikštės“ redakciją kreipėsi moteris, iš kurios miško rąstai ir buvo pavogti. Ji prašo vietos gyventojų pagalbos ir pateikia daugiau informacijos apie vagystę.

„Rąstai buvo nupjauti miške ir sutempti, sukrauti palei kelią. Paruošėme trijų metrų ilgio rąstus: buvo ir stambesnių, ir smulkesnių. Jau ruošėmės juos išvežti. 

Vieną vakarą važiuoju ir žiūriu, kad rąstų nebėra. Ir surinkti visi stambiausi, ploniausi – palikti. Tada ir kreipėmės į policiją“, – dėstė medienos netekusi moteris.

Prašo pranešti

Moteris mano, kad vagys neatvažiavo iš toli, greičiausiai tai gali būti vietinių darbas. Ji prašo suteikti bet kokios informacijos. 

„Tiesiog buvo šalčiai, mašina gedo, nespėjome išvežti. Čia gali būti išvežta ir su lengva mašina, gali būti, kad buvo išsinuomota priekaba. 

Tikrai liūdna, nes dirbome sunkiai su sūnumi, ruošėme rąstus. O čia paima kažkas ir pasiima svetimus. 

Dar labai pikta, kad komentuoja visi nesąmones, juokiasi. Nereikėtų taip daryti. Juk mums nelaimė“, – atsiduso moteris ir paprašė ką nors žinančius ar mačiusius pranešti jai telefono numeriu 8 656 66 042. 

6 Komentarai

  • Rimtai? O savo mišką taip pat prižiūrit,valot,tvarkot? Šlykštu net skaityt!

    • Debilas tu

      • Pats šlykštus esi

  • Na pagal foto tai tie rastai kokiais 2008 buco CIA sukrauti. Sendai jau viskas zole perzele.

  • na, perlaikėt – pajuodę rąstai, jau lyg ir grybai matosi bedygstą. Pamanė liaudis, kad jau niekam nebereik jų..

  • O jums neatrodo, kad nuotrauką žurnalistas užmetė bele kokią, galvojat į mišką jis važiavo:):):) Pasilikit savo nuomonę sau:)

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video