Prasidėjo lapų rinkimo sezonas

 Prasidėjo lapų rinkimo sezonas

Vienu metu staigiai pradėję byrėti  medžių lapai vieniems suteikia džiaugsmo, kitiems jie reiškia sunkių ir ilgų darbų pradžią juos renkant. Kol vaikai džiaugiasi nukritusiais medžių lapais, seniūnijos darbuotojai  vos spėja suktis. Mieste jau daugelyje vietų galime išvysti pilnutėlius lapų didmaišius.

Gausios pajėgos

„Lapus grėbia seniūnijos darbuotojai bei visuomenei naudingus darbus už pašalpą turintys atidirbti asmenys. Daug žmonių šiuo metu pasiųsti lapų rinkimui, šakų genėjimui. Lapų daug, todėl ir darbo nemažai. Bet taip būna kasmet. Susitvarkysime ir šiemet“, – kalbėjo Kėdainių miesto seniūnas Valentinas Tamulis. Miesto seniūnijos darbuotojai lapus krauna į didmaišius, kurie vėliau bus išvežti į atliekų surinkimo aikštelę.

Privalo pasirūpinti

Daugiabučių namų bendrijos aplink savo namą esančias teritorijas turėtų sugrėbti pačios. Individualių valdų savininkai turėtų sugrėbti lapus ir sukrauti juos į specialius kompostavimo konteinerius. Didelį kiekį atliekų gyventojai patys gali pristatyti į Zabieliškio sąvartyną. Tai jiems nieko nekainuoja. Mokėti tektų tik įmonėms. Už vieną toną – 58 eurus.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video