Prasidėjo Agurkų šventė

rinkosaikste.lt

Šiandien Kėdainiuose prasidėjo agurkų šventė. Senamiesčio kavinėse kvepėjo agurkai, o Didžiosios Rinkos aikštėje nuo 20 valandos skambėjo muzika.

Ją atliko „Dagna & Indeed“ – vokalas su pritariančiais akordeonais. Tai pat skambėjo ir šeimyninis Difartų duetas, Ramūnas Difartas su savo žmona Aušra pristatė programą „Meilės ir muzikos gurkšnis“. 

Kėdainiečiai galėjo degustuoti Dariaus Biriuko eksperimentinį agurkų kokteilį „Agurkinė mimoza“. 

Šeštadienį ši šventė tęsis ir pavadinta Agurkų festivaliu persikels į miesto parką.

12–23 val. – Batutų pramogos visai šeimai „Pripučiamų batutų sala“ (mokama), mugė „Pagaminta Lietuvoje“, kulinarinio krašto paveldo ir agurkinių patiekalų ragautuvės; ypatingas „žaliasis“ turgelis; šaltibarčių gaminimo čempionato laimėtojų edukacija „Šaltibarščiai KITAIP“, „Virėjų šou“, muzikinė programa: „Daumantų muzikantai“, „Diksai“ muzikinis projektas „Legendinės melodijos“, „Antikvari- niai Kašpirovskio dantys“.

5 Komentarai

  • Žmonių vos keletas, koncertas šūdinas, o mockienė džiaugiasi kvanka prancužiskas vakaras. Kaip jiems nedaeina kad žmonėms nepatinka. Debilai valdžioje.

  • Šventė labai slogi, tik įdomu ar valdžiai įdomu?

  • Kodėl nerašot teisybės, kad agurkų šventė patyrė fiasko ir kad kaimo šventėsi būna daug geresni atlikėjai?

  • Kokia nauja kultūrkės vadovė, tokios ir šventės, svarbu patiems smagu. Man tik keista, kad Aukštikalnis nei kiek nekritikuoja, o tipo džiaugiasi kaip viskas šaunu, nors mato, kad šūdina. Pauliau, sulauktum daug didesnio rinkėjų palaikymo, jei kritikuotum kažką, ne tik šypsotumeis.

  • Va mano tai švianties būna. Lidu duodu nimokamai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video