Pramonės rajone degė kartono atliekos

 Pramonės rajone degė kartono atliekos

Asociatyvi BNS Tomo Markelevičiaus nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Vakar pavakarę ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Kėdainių miesto Pramonės rajoną, mat buvo gautas pranešimas apie ten kilusį gaisrą.

16 val. 15 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Metalistų gatvėje Kėdainiuose įmonės teritorijoje užsidegė popieriai. Į įvykio vietą atskubėjus gelbėtojams paaiškėjo, kad  vienoje iš šiuo metu likviduojamos įmonės buvusios gamyklos patalpų dega sukrautos kartono atliekos.

Pastatas 100×50 metrų dydžio, apie 14 metrų aukščio, mūrinis, stogas gelžbetonis, dengtas bitumine danga. Gaisro židinys buvo 7,5×2,5 metrų dydžio ir 7 metrų aukščio patalpoje, prikrautoje kartono atliekų.

Gaisras kilo darbuotojams patalpose atliekant metalinių konstrukcijų demontavimo darbus. Užgesinus gaisrą degęs kartonas iš patalpų sukrautas į metalinį konteinerį, atliekas išvežtos į lauką, papildomai perlietos vandeniu.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video