Pradėjo tyrimą dėl kavos automato padegimo

 Pradėjo tyrimą dėl kavos automato padegimo

Policijos pareigūnai, surinkę duomenis, turi pagrindo manyti, kad kavos aparatas laukimo salėje buvo padegtas tyčia./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Sausio 25 dieną Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl geležinkelio stoties patalpose kilusio gaisro. Policijos pareigūnai, surinkę duomenis, turi pagrindo manyti, kad kavos aparatas laukimo salėje buvo padegtas tyčia.

Degė sekmadienį

Priminsime skaitytojams, kad Kėdainių geležinkelio stotyje sekmadienio popietę kilo gaisras, kurio metu sudegė kavos automatas.

Ugnis pridarė nemažai žalos, mat buvo apgadintos ir aprūko geležinkelio stoties pastato sienos. Laimei, gaisras buvo laiku pastebėtas ir suvaldytas, kitaip jo padariniai galėjo būti kur kas skaudesni.

Degė automatas

Tąkart į įvykio vietą atvažiavus specialiosioms tarnyboms buvo matyti, kad stipriai uždūminta geležinkelio stoties keleivių laukimo salė.

Ugniagesiai, patekę į salės vidų, atliko žvalgybą. Konstatuota, kad dega gėrimų automatas. Gaisras nedelsiant buvo užgesintas, automatas ištemptas į lauką. Specialiu ventiliatoriumi išvėdintos gausiai uždūmintos patalpos.

Tyrimą atliko ir Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, visa medžiaga buvo perduota rajono policijos komisariatui. Policijos pareigūnai, surinkę duomenis, turi pagrindo manyti, kad kavos aparatas laukimo salėje buvo padegtas tyčia.

Aut. past.

Pradėjo tyrimą

Tyrimą atliko ir Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, visa medžiaga buvo perduota rajono policijos komisariatui.

Policijos pareigūnai, surinkę duomenis, turi pagrindo manyti, kad kavos aparatas laukimo salėje buvo padegtas tyčia.

Sausio 25 dieną buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Jei pareigūnams pavyks išsiaiškinti padegėją, šiam gresia kalėjimas, mat Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Nėra buvę

Beje, „Rinkos aikštė“ pakalbino ir ilgamečius tokio pobūdžio automatų operatorius. Vyrai teigė nepamenantys atvejo, kad automatas pats užsidegtų. To tiesiog nėra buvę.

„Na, teorinė galimybė, kad automatas užsidegtų yra, jei jis būtų stovėjęs lauke, nes tokie automatai yra nuolat šildomi tenu dėl žemos lauko temperatūros.

Bet viso mūsų darbo praktikoje tiesiog nėra buvę tokių atvejų.

Patalpos viduje automatas savaime taip pat neužsidegs, o uždegti jį taip pat nėra lengva. Na, gal jei šildymo tenas užsikirstų ir neišsijungtų, pastoviai kaitintų…

Gal, bet tokio atvejo tikrai nėra buvę, todėl greičiausiai kažkas tyčia padegė aparatą“, – savo pastebėjimais pasidalijo ilgamečiai šios srities darbuotojai.  

2 Komentarai

  • Gal nereiktu atmesti versijos, kad užsidegė dulkės susikaupusios prie teno ar kitoje vietoje . Paklausinėkite specialistų ir jie jums šitą versiją iškels kaip pagrindinę. Labai panašu , kad automato sąvininkai bando išvengti atsakomybės ir suversti viska tariaman piromanui.

  • nieko nesuprantu. Juk salėj stebėjimo kameros yra. Ar nėra..?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video