Pradedami skelbti brandos egzaminų rezultatai

 Pradedami skelbti brandos egzaminų rezultatai

BNS Juliaus Kalinsko nuotr.

BNS inf.

Antradienį bus skelbiami kai kurių valstybinių brandos egzaminų rezultatai.

Kaip anksčiau informavo Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA), nuo 14 val. planuojama skelbti lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, biologijos, geografijos, prancūzų ir vokiečių kalbų egzaminų rezultatus. Juos abiturientai ir kiti laikiusieji galės sužinoti prisijungę prie egzaminų rezultatų skelbimo sistemos. 

Visų kitų egzaminų rezultatai bus paskelbti iki ketvirtadienio, o pakartotinės brandos egzaminų sesijos – iki pirmadienio.

Prie egzaminų rezultatų skelbimo sistemos abiturientai galės jungtis su mokykloje gautu kandidato kodu ir vienkartiniu slaptažodžiu. Jungiantis pirmą kartą, privaloma pasikeisti slaptažodį. Jo nepasikeitus, kitą kartą prisijungti nebebus galima.  

NŠA duomenimis, brandos egzaminus šiemet laikyti registravosi 27,5 tūkst. bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinių mokyklų baigiamųjų klasių moksleivių.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video