„Pon.Bike“ atstovai – ir vėl Kėdainiuose

 „Pon.Bike“ atstovai – ir vėl Kėdainiuose

Kėdainių r. savivaldybės nuotr.

rinkosaikste.lt, Kėdainių r. savivaldybės inf.

Balandžio 7-ąją Nyderlandų dviračių gamybos įmonės „Pon.Bike“ atstovai lankėsi Kėdainiuose ir susitiko su rajono savivaldybės vadovais.

Dar šių metų pradžioje pranešta, kad lyderio pozicijas pasaulyje užimanti dviračių įmonė „Pon.Bike“ 2024 metais planuoja Kėdainiuose atidaryti naują gamyklą.

Naujojo gamybos centro pajėgumai sieks iki 600 000 dviračių per metus, kurie bus gaminami įmonės sąraše esantiems aukščiausios kokybės prekių ženklams, tarp kurių „Gazelle“, „Kalkhoff“, FOCUS ir „Urban Arrow“.

Į Kėdainius atvykę investuotojai patvirtino savo ketinimus. Per pirmuosius trejus veiklos metus „Pon.Bike“ tikisi pasamdyti maždaug 300 žmonių, o ateityje šis skaičius galėtų išaugti iki 500.

Panašią gamyklą maždaug prieš mėnesį patyrę dviračių gamintojai atidarė Vokietijoje, tad puikiai žino, kaip projektą įgyvendinti kuo sėkmingiau.

Pasak „Pon.Bike“ atstovų, jei nekils kliūčių, pirmieji darbai turėtų būti pradėti jau šiųmetės vasaros viduryje.

Gamykla turėtų būti pastatyta ir įrengta kitų metų pabaigoje, o 2024 metų pradžioje joje jau turėtų būti surenkami dviračiai.

Plačiau apie investuotojų planus skaitykite antradienio „Rinkos aikštės“ laikraštyje.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video