Po praūžusios smarkios liūties skęsta Mantviliškio ir Bokštų kaimai

 Po praūžusios smarkios liūties skęsta Mantviliškio ir Bokštų kaimai

Gyventojai nuo pat ryto skambina visais pavojaus varpais – užlieti kiemai, skęsta namai, ūkiniai pastatai. /Gyventojų nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pastarosios paros kritulių kiekis pridarė nemažai žalos ir Kėdainių rajono kaimuose. Naktį dviejų kaimų gyventojai kreipėsi į Bendrąjį pagalbos centrą.

Šalia kelio Jonava–Kėdainiai–Šeduva esančio Mantviliškio kaimo gyventojai ne juokais išsigando pamatę, kad vanduo semia jų kiemus ir namus.

Tuoj pat po vidurnakčio, 00 val. 03 min., Bendrasis pagalbos centras sulaukė pranešimo, kad Dotnuvos seniūnijos Mantviliškio kaime, Liepos 6-osios gatvėje, po liūties vanduo semia namus. Apsemtas pranešėjos namo rūsys, kiemas, visa gyvenvietė. Ugniagesiai į nelaimės vietą siunčiami nebuvo, nurodyta ryte kreiptis į seniūnijos darbuotojus.

Šalia minėto kelio yra ir dar vienas kaimas – Bokštai. Jų gyventojai nuo pat ryto skambina visais pavojaus varpais – užlieti kiemai, skęsta namai, ūkiniai pastatai. 

Į įvykio vietą ugniagesiai taip pat nebuvo kviečiami – nurodyta kreiptis į Dotnuvos seniūniją, komunalininkus bei kelią prižiūrinčią įmonę Kėdainių kelių tarnybą.

Asmeninio archyvo nuotr.

12 Komentarai

 • O ką Tamulis veikia? Vėl švenčia ir feisbuke šventėmis dalinasi. Blt merą turim, ne problemas sprendžia, o švenčia. Nu celentinom toks meras ir tinka tik…

  • Tamulis švenčia ir valgo ledą su šunimi

  • O ką meras padaryti gali?
   Su kibiriukų žmonėm kiemo neišsems.

 • Na ir merą turim. Savivaldybė turi nusipirkusi siurblį, rajono gyvenvietės skęsta, o meras šypsosi ir dalinasi nuotraukomis iš balių. Pažiūrėkit feisbuke nuotraukas „Lietuvos savivaldybių asociacija“. Šnapsas liejosi laisvai, turim merą gerą….

  • Argentina, paziurejau nuotraukas, vien degtine, brendziai, seniunai su bokalais… Cia skandalas!!! Seniunams niekas nerupi, svencia su tamuliu kartu, baliai ant baliu, ot valdzios gyvenimas.

  • Prie ko čia meras? Tam yra seniūnas ,kuris tuos reikalus privalo tvarkyti ! Ko čia varot visą laiką ant to varkšo mero ? Viskas jums negerai, o gero nieko nematot .

   • O ka jis gero padare? Zadejo ligonine be eiliu – gavom suda, zadejo autobusus nemokamus – gavom suda po nosim. Kur tie jo pazadai? Nieko nedaro tik balevoja

 • Tuoj atlėks Tamulis su kibiru ir išsems balas. Tai gal patys pakelkite subines nuo sofų ir imkitės darbo.

 • Gal jus eikit ir apsishikit visi – pajudinkit pirsta patys. Tik uzejo audra – meras kaltas, gatvej duobe – valdzia-vagys, dar kazkas nutiko – vel kiti kalti, tik ne jus patys. Dabar pagalvokit ka padaret del savo kaimynu, gatves, kaimo, miesto. Kiek kartu nuslavet gatve, NEismetet siuksles pro automobilio langa, padejot pakloti 1 kv.m. saligatvio, …?
  Ar tai labai daug? „Ne prestizas“, „uz ka tureciau miestui aukoti savo pinigus ir jegas“,…?
  Daugiau duokit, negu imkit!

 • Skęstantys kaimai- komunalininkų ir seniūnijos reikalas. Ir pačių gyventojų taip pat. Kuo čia dėtas meras? Labiausiai Tamulį pliekia tie, kurie už jį balsavo visom keturiom ir rėkė :už Tamuuulį, už Tamuuulį….

  • Tikrai nebalsavau už jį.

 • Skęsta ne vien tik Mantviliškio ir Bokštų kaimai…..
  Pravažiuokite keliu vedančiu link Labūnavos pro Pašilių sodus – pamatysite graudų vaizdą-tokio potvynio nebuvo niekada birželio mėnesį – skęsta šiltnamiai , nameliai, pievos atrodo tartum vandenynas. Tiesiog baisu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video