Plinkaigalyje tvarkytis bus lengviau

 Plinkaigalyje tvarkytis bus lengviau

Kėdainių rajono Plinkaigalio kaimas vasarą pasitiko įsigijęs ypatingai reikalingą pirkinį – traktoriuką-žoliapjovę./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono Plinkaigalio kaimas vasarą pasitiko įsigijęs ypatingai reikalingą pirkinį – traktoriuką-žoliapjovę. Ji įsigyta bendruomenės centro bei geradarių ir visų prijaučiančių šiam kaimui lėšomis. Tad nuo šiol Plinkaigalio bei Pašušvio kaimų viešosios erdvės bus dar gražesnės. 

Spiriasi pirmyn

„Plinkaigaliečiai visomis išgalėmis spiriasi pirmyn, kad tik kaimas gražėtų, kad gyventojai aktyvėtų ir prisijungtų vis nauji, kad visi laiką leistų sutvarkytose, tiek poilsiui, tiek aktyviam laisvalaikiui pritaikytose vietose.

Džiaugiamės savomis rankomis sukurtais darbais, sutvarkytomis laisvalaikio zonomis.

Tačiau susidūrėme su problema – nebepajėgiame „buitinėmis“ žoliapjovėmis ir „trimeriais“ nupjauti tokių didelių plotų: tiek prie bendruomenės namų Pašušvyje, tiek Plinkaigalyje esančioje viešoje erdvėje“, – paaiškino bendruomenės centro pirmininkė Inga Dovydienė.

Pirkinys įsigytas bendruomenės centro lėšomis bei geradarių ir visų prijaučiančių šiam kaimui lėšomis. Nuo šiol Plinkaigalio bei Pašušvio kaimų viešosios erdvės bus dar gražesnės. 

Aut. past.

Paprašė pagalbos

Vietos bendruomenei kiekvienas centas yra svarbus, mat bendruomenė gyvuoja tik iš narių suneštų įnašų, jokio pelno negauna, todėl bendruomenės vedlė sumanė paprašyti visų geradarių pagalbos.

„Prašėme visų, kas prijaučia Plinkaigalio kaimui ir palaiko Plinkaigalio bendruomenės centro veiklą, prisidėti prie žoliapjovės-traktoriuko pirkimo.

Dalis pinigų buvo skirta iš bendruomenės centro lėšų, dalį paėmėme iš žmonių paskirtų 1,2 % GPM mokesčių, bet pinigų dar trūko. Mums buvo svarbus kiekvienas euras“, – dėstė I. Dovydienė.

Pavyko surinkti

Geradarių dėka šiandien bendruomenė jau turi naują traktoriuką, kuriuo netrukus pradės naudotis tvarkant net dviejų kaimų viešąsias erdves. 

„Plinkaigalio bendruomenės centras iš žmonių paaukotų pinigų jau įsigijo žoliapjovę-traktoriuką, tad nuo šiol mūsų aplinka bus dar gražesnė.

Noriu padėkoti visiems prisidėjusiems. Traktoriuko pirkimui buvo panaudota 2020 metais Plinkaigalio bendruomenės centrui skirtas 1,2 proc. GPM (493 eurai), 507 eurų bendruomenės lėšų ir 688,99 Eur surinkta parama.

Tikėkimės, kad traktoriukas tarnaus mums ilgai. Jau greitu laiku išbandysime jį“, – šypsojosi bendruomenės pirmininkė.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video