Plėšikai nusitaikė į „Techaso“ parduotuvę: paryčiais pavogti 8 kompiuteriai

 Plėšikai nusitaikė į „Techaso“ parduotuvę: paryčiais pavogti 8 kompiuteriai

Ankstų antradienio rytą Kėdainių mieste įvykdyta įžūli vagystė, kurios metu pavogti net aštuoni nešiojamieji kompiuteriai./Vietos gyventojos Irminos nuotr.

rinkosaikste.lt

Ankstų antradienio rytą Kėdainių mieste įvykdyta įžūli vagystė, kurios metu pavogti net aštuoni nešiojamieji kompiuteriai. Įvykiui tirti mestos didelės policijos pareigūnų pajėgos, bandoma nusikaltėliams lipti ant kulnų šviežiais pėdsakais.

Anksti ryte suveikė J. Basanavičiaus gatvėje esančios parduotuvė signalizacija –į įvykio vietą nedelsiant išskubėjo saugos tarnybos ekipažas. Apie 04 val. 40  min. atvykę apsaugos darbuotojai pastebėjo, kad išdaužtas parduotuvės durų stiklas, įsibrauta į parduotuvę, tačiau plėšikai jau pasprukę.

Jie informavo parduotuvės atstovus, buvo iškviesti policijos pareigūnai.

Į įvykio vietą atskubėjo ne tik Kėdainių, bet ir Kauno pareigūnai kriminalistai. Buvo bandoma sekti šviežiomis nusikaltėlių pėdomis. Į pagalbą pasitelktas kinologas su šunimi.

Parduotuvės atstovai suskaičiavo, kad pirminiais duomenimis, yra pavogti aštuoni nešiojamieji kompiuteriai. Padaryta turtinė žala tikslinama.

Pradedamas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 178 str. (dėl vagystės).

Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas atvirai pagrobė svetimą turtą arba pagrobė svetimą turtą įsibrovęs į patalpą,  ar saugomą teritoriją, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

5 Komentarai

  • Svarbiausia įvardint kas bus plėšikams už atvirą vagystę.O pagaus-nepagaus,jau kitas klausimas.Gaila to Techaso-jis ir taip ,,jiele jiele duša v tiele“ gyvavo…

  • Apsauginiai nespėjo pagaut, tada tikrai pirštus būtų pakratę. O aplinkinių namų šunys turbūt nesulojo, kad žmonės atsikeltų.

  • Kaip visada Gorodoko vietiniai pašalpiniai vagys pasižymi.

  • Kur ce buvo

  • akcijas reikia daryti ,tada ir niekas neis vogti , o išbrangino ,kainas sukėlė tai ko norėti

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video