Pjaustant metalinę talpyklą užsidegė joje užsilikę kuro likučiai

 Pjaustant metalinę talpyklą užsidegė joje užsilikę kuro likučiai

Didžiulis dūmų stulpas ne juokais įbaugino kraštiečius – žmonės puolė skambinti pagalbos tarnyboms./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Antradienį perpiet didžiulis dūmų stulpas ne juokais įbaugino kraštiečius – žmonės puolė skambinti pagalbos tarnyboms. Tačiau paaiškėjo, kad didelio gaisro nebuvo, tiesiog užsidegė didelėje metalinėje talpykloje užsilikę kuro likučiai.                          

Pranešė praeiviai

Bendrąjį  pagalbos centrą 12 valandą pasiekė ne vienas pagalbos skambutis. Kraštiečiai informavo, kad už garažų masyvo Josvainių gatvėje galimai dega vagonėlis.

Skambinusieji informavo, kad daug dūmų, aplink vaikšto žmonės, bando gesinti.

Į įvykio vietą pasiųsti du Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesių gelbėtojų skyriai bei Pramonės ugniagesių komanda, greitosios medicinos pagalbos medikai.

Į įvykio vietą atskubėjus ugniagesiams paaiškėjo, kad didelėje, maždaug 5 m³, metalinėje talpykloje dega naftos produktų likučiai./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Degė naftos produktai

Į įvykio vietą atskubėjus ugniagesiams paaiškėjo, kad didelėje, maždaug 5 m³, metalinėje talpykloje dega naftos produktų likučiai.

Ugniagesiai spėriai numalšino liepsnas, įvykio metu žmonės nenukentėjo.

Ugniagesiai spėriai numalšino liepsnas, įvykio metu žmonės nenukentėjo.

Aut. past.

Pjaustė metalą

Teritorija, kurioje kilo gaisras, priklauso bendrovei „Skongolio transportas“. Darbus vykdę darbuotojai paaiškino, kad pjaustant seną metalinę talpyklą nebuvo pastebėta joje užsilikusių naftos produktų likučių, todėl įsiplieskė ugnis.

Darbuotojai ugnį mėgino malšinti savo jėgomis, tačiau žmonės, pamatę didelį dūmų stulpą ir pamanę, kad dega vagonėlis, iškvietė ugniagesius.

Įvykį tiria ugniagesių gelbėtojų inspektoriai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video