Piršlybos per Kalėdas: verta ar ne?

 Piršlybos per Kalėdas: verta ar ne?

Sužadėtuvės – kupina meilės, žavesio ir laimės šventė. Taip jau yra, kad vyrai dažniau linkę pirštis esant kokiai nors gražiai progai, pavyzdžiui, per savo išrinktosios gimtadienį, kelionės metu, draugystės sukakties proga, ypač daug sužadėtuvių įvyksta per Valentino dieną ir Kalėdas. Tačiau tikrai ne kiekviena mergina apsidžiaugtų vietoje dovanos gavusi sužadėtuvių žiedą, todėl kyla klausimas – ar verta pirštis per didžiąsias metų šventes?

Kalėdos ir Valentino diena – ne

Gražiausia žiemos šventė – Kalėdos. Daliai žmonių, tai gali būti tikrai nuostabi proga pasipiršti ir išgirsti didįjį Taip. Tačiau tikrai ne viena mergina atsakytų, jog piršlybos Kalėdų metu – nesąmonė, nes dvi dovanos subrukamos į vieną, o ir sužadėtuvių diena turėtų būti kita, kad vėliau būtų galima ją minėti kaip ir draugystės ar santuokos metines. Juk kuo progų daugiau, tuo geriau!

Didžiojoje Britanijoje net buvo atlikta apklausa, kuri parodė, kad 67 proc. merginų neapsidžiaugtų sulaukusios pasiūlymo tekėsi prie šventinio stalo. 59 proc. taip pat nenorėtų šio klausimo sulaukti per Valentino dieną.

Kelionė ir draugystės metinės – taip

Vis dėlto, jei pirštis ketinate kažkokios progos metu, rinkitės gimtadienį, draugystės metines arba kelionę. Ta pati apklausa parodė, kad net 73 proc. apklaustųjų norėtų, jog joms pasipirštų kelionėje, 68 proc. – metinių metu, o 51 proc. – gimtadienio dieną. Tiesa, 39 proc. norėtų lemtingąjį sutikimą duoti Naujųjų metų proga, mat „Nauji metai – nauja pradžia“. Taigi, moterys pageidautų, kad ateinančiais metais, jos jau turėtų sužadėtinės statusą.

Būdai kaip pasipiršti per Kalėdas

Tačiau jei tvirtai nusprendėte, kad norite šį žingsnį žengti per šias Kalėdas, o galbūt esate girdėjęs merginos norą, klausimo sulaukti būtent tądien, siūlome kelis būdus, kaip piršlybas padaryti dar romantiškesnes ir įspūdingesnes:

– Kalėdų senelis

Gal banalu, o gal ir ne, bet be jokios abejonės šmaikštu ir žaisminga. Persirenkite Kalėdų seneliu ir pasipirškite savo išrinktajai. Toks pasipiršimas per Kalėdas išliks atmintyje ne tik Jūsų merginos, bet ir būrio kitų asmenų: artimųjų, draugų ir visų, kurie dalyvaus Kalėdų šventėje.

– Žiedas = dovana

Kaip jau minėta, dažnai žiedai sužadėtuvių tampa dovana, todėl supakuokite jį taip, kad mergina nė nesuprastų, jog tai – žiedas ar žiedo dėžutė. Rekomenduojama įpakuokite į didelę dėžę, kuri nesukels įtarimo. Dar vienas patarimas, be žiedo, turėti ir dar vieną dovaną. Ji reikalinga todėl, kad mergina nepriekaištautų, kad dvi progas sujungėte į vieną. Tačiau jei spaudžia biudžetas, įteikite bent simbolinę staigmenėlę.

– Kalėdos mieste

Pakvieskite merginą vakaro metu, po šventinės vakarienės, pasivaikščioti prie miesto Kalėdinės eglutės. Būtent ten ir pritūpkite ar vieno kelio. Tai bus netikėta, tačiau labai romantiška ir šventiška.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video