Pirmojo metų mažylio dar laukiama

 Pirmojo metų mažylio dar laukiama

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Kėdainių ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyrius šventes praleido gana ramiai. Nei per Kūčias, nei per abi Kalėdų dienas, nei Naujųjų metų dieną negimė nei vienas mažylis. Tuo tarpu pirmojo šių metų naujagimio pirmadienio rytą vis dar buvo laukiama – viliamasi, kad jis gims visai netrukus.

Išvakarėse

Kaip sakė Akušerijos-ginekologijos skyriaus vedėjas Darius Kaminskas, tarpušvenčiu ligoninėje pasaulį išvydo vienas naujagimis.

„Gruodžio 31 dieną 10 val. 42 min., priešpiet, mūsų ligoninėje gimė mergaitė. Šiandieną, pirmadienį, mama su mažyle jau buvo išleistos namo“, – sakė skyriaus vedėjas.

Laukia

Pasak D. Kaminsko, pirmasis šių metų mažylis turėtų gimti jau netrukus.

„Yra keletas mamų, kurios pas mus ateina į dienos stacionarą. Vienai kraštietei gimdymo terminas jau atėjęs, kelioms fiksuojama prasidedanti kol kas nereguliari veikla.

Taigi turime tokių mamyčių „ant ribos“, kurios gali ir šiandieną, ryt ar poryt jau pagimdyti“, – sakė D. Kaminskas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video