Pirmoji šalies ponia: „Kėdainiuose galime pasisemti gerųjų patirčių“

 Pirmoji šalies ponia: „Kėdainiuose galime pasisemti gerųjų patirčių“

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos/Eitvydo Kinaičio nuotr.

Šiandien Kėdainiuose lankosi Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su žmona Diana Nausėdiene. Kol Prezidentas apžiūrėjo įgriuvusį tiltą, susitiko su savivaldybės bei verslo atstovais, pirmoji šalies ponia apsilankė VšĮ Gyvenimo namuose sutrikusio intelekto asmenims bei Kėdainių kalbų mokykloje.

Po vizito VšĮ Gyvenimo namuose sutrikusio intelekto asmenims D. Nausėdienė sakė, kad šioje įstaigoje neįgaliesiems sudarytos puikios sąlygos.

„Šie namai įgyvendina projektą, kurio metu siekia išugdyti neįgaliųjų darbinius įgūdžius, taip pat pabandė neįgaliuosius integruoti į darbo rinką. Prezidento komanda daro labai daug, kad neįgalieji rastų savo orią, lygiavertę ir ekonomiškai stiprią vietą Lietuvoje“, – sakė pirmoji šalies ponia.

Kalbų mokykloje D. Nausėdienė apsilankyti nusprendė ieškodama ypatingų įstaigų. „Lankydamiesi Kėdainiuose ieškome išskirtinių pavyzdžių. Ši mokykla yra unikali, vienintelė Lietuvoje, kurioje labai gražiai bendradarbiauja visuomenė, tėvai, mokykla, savivalda ir kur neformalusis švietimas skleidžiasi nuostabiausiomis spalvomis. Tokios mokyklos leidžia tikėtis, kad mūsų švietimo sistema atras naujų kelių judėti į priekį. Pasirodo, gerųjų patirčių galima pasisemti būtent Kėdainiuose“, – pabendravusi su Kalbų mokyklos pedagogų kolektyvu bei moksleiviais apibendrino D. Nausėdienė.

Plačiau skaitykite penktadienio „Rinkos aikštės“ laikraštyje.

3 Komentarai

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video