Pirmoji derybų diena – be rezultatų

 Pirmoji derybų diena – be rezultatų

Telegram nuotr.

rinkosaikste.lt, CNN inf.

Baltarusijos užsienio reikalų ministras Vladimiras Makejus pirmadienį pasveikino Ukrainos ir Rusijos delegacijas, kurios atvyko deryboms ir patikino delegatus, kad jie turėtų jaustis visiškai saugūs.

Iš pradžių pranešta, kad apie 16 val. Lietuvos laiku derybos baigėsi, tačiau vėliau paaiškėjo, kad jos tęsiasi. Agentūra tass.ru pirmadienį 18.15 val. pranešė, kad penkias valandas trukusios derybos pasibaigė.

Po derybų pranešama tik tiek, kad šalys susitarė dėl kito derybų etapo, o pasibaigus šiandienos posėdžiui grįžta į sostines konsultacijoms.

„Mes tikrai esame suinteresuoti kuo greičiau pasiekti tam tikrus susitarimus“, – per televiziją sakė Rusijos prezidento Vladimiro Putino padėjėjas Vladimiras Medinskis, atvykęs derybų į Baltarusiją.

Kijevas iš pradžių nenorėjo siųsti delegacijos į Baltarusiją, atsižvelgdamas į šios šalies Rusijos puolimo prieš Ukrainą tarpininkės vaidmenį.

Tiksli pirmadienį vykusių Rusijos ir Ukrainos derybų vieta saugumo sumetimais buvo laikoma paslaptyje.

Derybos vyko Baltarusijoje, tačiau paskelbta vienintelė vieta, kuri yra Pripjato upės pakrantėje Baltarusijos Gomelio srityje.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video