„Pifo“ klinikėlei – 6-eri: ant bedugnės krašto su tuščia sąskaita

 „Pifo“ klinikėlei – 6-eri: ant bedugnės krašto su tuščia sąskaita

Mindaugo gatvės 13-ajame daugiabutyje įsikūrusi „Pifo“ beglobių gyvūnų klinikėlė švenčia jau šeštąjį gimtadienį./Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių miesto Mindaugo gatvės 13-ajame daugiabučiame name įsikūrusi „Pifo“ beglobių gyvūnų klinikėlė švenčia šeštąjį gimtadienį. Jau šešerius metus „Pifas“ padeda į bėdą patekusiems kačiukams, šuniukams ar net laukiniams gyvūnams. Deja, bet šie metai klinikėlei ypač sunkūs – trūksta pinigėlių gyvūnų gydymui, priežiūrai ir net maistui, o ką jau kalbėti apie šildymo ir elektros sąskaitas.

Skubėjo pasveikinti

Gimtadienio proga į klinikėlę vienas po kito ėjo svečiai, nešini dovanomis beglobiams. O juos pasitiko „Pifo“ gyvūnų globos koordinatorė Greta Linkė ir savanoriai.

„Šiandien atšventėme savo „Pifo“ klinikėlės šeštą gimtadienį.

Ačiū Miglei, kuri mūsų šventę pasaldino ir padovanojo tortą. Ačiū Laurai už gėles, Linai už kompaniją ir dovanas. Ačiū Ivetai, kuri mus pasveikino per atstumą ir dovanas atsiuntė!

Ačiū visiems, kurie aplankė! Didelis ačiū tiems, kas jau ne pirmus metus mus pasveikina, nepamiršta ir ateina! Pradedame skaičiuoti septintus metus“, – dėkojo G. Linkė.

Gimtadienio proga į klinikėlę vienas po kito ėjo svečiai, nešini dovanomis beglobiams. O juos pasitiko „Pifo“ gyvūnų globos koordinatorė Greta Linkė ir savanoriai./Organizatorių nuotr.

Žiema – neramina

G. Linkė turėjo ir kuo pasidžiaugti. Šiemet organizacija gelbėjo ne tik naminius gyvūnus, bet padėjo ir laukiniams.

Deja, bet šie metai klinikėlei ypač sunkūs – trūksta pinigėlių gyvūnų gydymui, priežiūrai ir net maistui, o ką jau kalbėti apie šildymo ir elektros sąskaitas.

„Kėdainių klinikėlėje vykdomos įvairios akcijos, sterilizuojamos beglobės katės.

Labai norėtumėm, kad šis gimtadienis nebūtų paskutinis. Kad dar ne vienerius metus galėtume tęsti darbus ir padėti tiems, kam labiausia reikia.

Deja, pakilusios elektros kainos palietė ir mus. Artėja šildymo sezonas, kuris gąsdina dar labiau.

Klinikos išlaikymas mėnesiui mums atsieina 350 Eur. Kad išgyventume iki Naujųjų metų, mums reikia iš viso – 1 080 Eur.

Siekiame surinkti šią sumą, kad galėtume dirbti ir 4 mėnesius ramiai atsiskaityti už komunalines paslaugas žinodami, kad viskas bus gerai ir neklimpsime į dar didesnes skolas.

Todėl prašome jūsų padėti išsilaikyti. Šiemet priglaudėme rekordinį skaičių globotinių, o tai reikalavo didelių finansinių išlaidų“, – „Pifo“ gyvūnų globos koordinatorė.

Deja, bet šie metai klinikėlei ypač sunkūs – trūksta pinigų gyvūnų gydymui, priežiūrai ir net maistui, o ką jau kalbėti apie šildymo ir elektros sąskaitas.

Aut. past.

Pagalba gyvūnams

Kėdainiuose veikiančios gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“ pagrindiniai uždaviniai yra gydyti, sterilizuoti, globoti ir ieškoti naujų šeimininkų beglobiams gyvūnams.

„Pifo“ klinikėlei gyvuoti labai padeda geradariai kraštiečiai: ir verslininkai, ir įmonės, ir pavieniai asmenys.

Dabar klinikėlė atsidūrė ant bedugnės krašto su tuščia sąskaita.

Padėti ir prisidėti galite pervesdami skiriamą sumą – VšĮ Gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“, sąskaitos Nr. LT797300010094736594, bankas „Swedbank“. Mokėjimo paskirtyje prašome nurodyti „Parama“.

8 Komentarai

 • Ačiu kad jus esate,tikuosi atsiras geru žmoniu nors po biški, nepaliks likimo valei nekaltu širdelių, prisidėsiu ir aš

 • Sėkmės kolektyvui ir gyvūnėliams. Už gerus darbus visada atlyginama gerumu.

 • Gal galite patikslinti kur randasi tas „Pifas“,nes Mindaugo gatvėj kur buvo kiek teko užsukti darbo valandomis ir savaitgalį visada užrakinta ir iškabos net nebėra.

  • Nu tai gal bankrotuoti uz dyka irgi neiseina tam reikia pinigu. Katinus agiduos i cebureku kepykla, o lukusi maisteli ir daigtus parduos. Prisiedekime ir padekime meleji

   • Tu gal trenktas?

 • tas ir sukasi, organizuosiu beglobiu , nenorinciu dirbti, visuomenei abejingu zmoniu sterealizacija

 • malonu kad esate\tik labai daznai esate uzsirakine\padesiu\myliu gyvunus\

 • Miestui turėtų būti aktualu, kad ši įstaiga išsilaikytų, būtinai prašykite savivaldybės paramos.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video