Petys petin savivalda, ūkininkai ir bendrovės

 Petys petin savivalda, ūkininkai ir bendrovės

Pelėdnagių seniūnija gavo labai reikalingų dovanų – traktoriaus padangas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Gražus vietos savivaldos, ūkininkų, žemės ūkio bendrovių ir vietos įmonių bendradarbiavimas duoda puikių rezultatų. Štai Medekšių kaime visų pastangomis buvo atnaujinta dalis kelio, o Pelėdnagių seniūnija gavo labai reikalingų dovanų – traktoriaus padangas. Ir tai tik keletas darbų, kurie nuveikti dirbant petys petin.

Sutvarkė pabjurusį keliuką

Medekšių kaime neseniai sutvarkytas vienas lauko keliukas, vedantis į keletą sodybų bei laukus. Jį sutvarkė Pelėdnagių seniūnija, vietos ūkininkai bei privati įmonė.

„Mums vieniems viską tvarkyti tikrai yra sudėtinga, todėl džiaugiamės draugyste su vietos ūkininkais ir įmonėmis.

Ūkininkai parūpino žvyro, įmonė atsiuntė savo techniką, mes viską suorganizavome ir darbas padarytas. Draugystės gatvės gale esantis keliukas vėl tapo išvažiuojamas“, – draugiškai atliktu darbu pasidžiaugė Pelėdnagių seniūnijos ūkvedys Dainius Bička.  

Gražus vietos savivaldos, ūkininkų, žemės ūkio bendrovių ir vietos įmonių bendradarbiavimas duoda puikių rezultatų.

Aut. past.

Padovanojo padangas

Šį pavasarį netikėta dovana labai apsidžiaugė Pelėdnagių seniūnija. Seniūnijai Labūnavos žemės ūkio bendrovė padovanojo labai reikalingas traktoriaus padangas.

O traktorius seniūnijai būtinas – jis kasdien darbuojasi miestelių ir kaimų gatvėse.

„Kažkaip vieną dieną padejavo, kad viena padanga prakiuro, kitą dar kažkas nutiko. Mes suprantame, kad seniūnijai nėra lengva gyventi, todėl ėmėme ir nupirkome traktoriui padangas. Seniūnijai tai būtų kainavę ne vieną šimtą eurų. Bet mes to nesureikšminame, tai mūsų dovanėlė“, – pažymėjo Simonas Greičius, Labūnavos žemės ūkio bendrovės direktorius.

Tiesia ranką

Labūnavos žemės ūkio bendrovė dažnai ištiesia pagalbos ranką vietos seniūnijai.

Bendrovės vadovas pažymi, kad bendrovė yra bendruomenės dalis ir privalo prisidėti prie miestelio žmonių gerovės.

„Tenka padėti. Ir kelius pavalome, ir patvarkome, ir žvyro atvežame, ir smėlio į paplūdimį. Prisidedame, kai tik paprašo. Esame viena bendruomenė, todėl jaučiame atsakomybę“, – apibendrino S. Greičius.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video