Perspektyvios aukštojo mokslo studijos mūsų regione

 Perspektyvios aukštojo mokslo studijos mūsų regione

Net 19 bakalauro ir 3 trumpųjų studijų programas siūlanti Panevėžio kolegija, kviečia studijuoti!

Panevėžio kolegija yra inovatyvi, aktyvi ir patraukli valstybinė aukštoji mokykla, orientuota į kokybiškas aukštojo mokslo studijas, grįstas mokslo žiniomis ir praktika. Aktyviai bendradarbiaudama su verslu ir užsienio partneriais, kolegija tikslingai orientuojasi į darbo rinkos poreikių tenkinimą Panevėžio regione, todėl kolegijos absolventai sėkmingai įsidarbina tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Specialybė visam gyvenimui

Panevėžio kolegijos Socialinių mokslų fakultetas kviečia rinktis specialybę visam gyvenimui: Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas, Buhalterinė apskaita, Logistika, Teisė, Verslo vadyba.

Neabejingus žmogaus sveikatai: norinčius padėti kitiems, suteikti pagalbą; empatiškus, draugiškus ir komunikabilius studijuoti kviečia Biomedicinos mokslų fakultetas ir siūlo šias studijų programas: Bendrosios praktikos slauga, Burnos higiena, Odontologinė priežiūra, Grožio terapija, Kineziterapija, Skubioji medicinos pagalba, Socialinis darbas.

Šiuolaikines studijų programas kviečia rinktis Technologijos mokslų fakultetas: Informacinių sistemų kūrimas ir priežiūra, Informatikos inžinerija, Elektronikos inžinerija ir robotika, Elektros ir automatikos įrenginiai, Elektromechanika, Statybos inžinerija. Dvi iš šių programų: Elektromechanika ir Elektros ir automatikos įrenginiai, įvertintos „Investors’ Spotlight“ kokybės ženklu kaip labiausiai atitinkančioms rinkos poreikius.

Trumposios studijos

Panevėžio kolegija viena pirmųjų aukštųjų mokyklų, kuri siūlo rinktis trumpąsias studijas: Verslo internetinių sistemų kūrimas, CNC staklių programavimas, Automatinių sistemų mechatronika.

Lietuvoje prieš metus startavusios trumposios studijos – alternatyvus kelias siekti aukštojo mokslo ir per trumpesnį laiką įgyti darbo rinkoje aktualių kompetencijų. 

Trumposios pakopos studijos – aukštojo mokslo studijų pakopa profesinei kvalifikacijai pagal Lietuvos kvalifikacijų sandaros penktąjį lygį įgyti.

Baigę trumpąsias studijas, absolventai ne tik galės iš karto užsiimti profesine veikla, bet ir tęsti studijas profesinio bakalauro pakopoje. Trumpųjų studijų absolventams, profesinio bakalauro studijos bus trumpesnės, kadangi trumposiose studijose studijuoti moduliai (dalykai) bus įskaityti.

Visos studijų programos nuolat atnaujinamos pagal rinkos poreikius ir plačiai pritaikomos. Studijų metu įgyjama žinių apie nuosavo verslo ir darbo vietos sau kūrimą.

Didelis dėmesys praktiniam mokymui

Panevėžio kolegija didelį dėmesį skiria praktiniam mokymui. Dauguma kolegijos dėstytojų vykdo praktinę veiklą, tad dalinasi naujausiomis praktinėmis žiniomis. Kolegijoje naujai įsteigtas Taikomųjų tyrimų ir inovacijų centras, kuris leidžia mokytis studijų procese naudojant modernią įrangą.

Praktinius įgūdžius studentai ugdosi ir atlikdami praktikas pas socialinius partnerius, kurie dažnai tampa ir absolventų darbdaviais.

Galimybė studijuoti užsienyje

Visi kolegijos studentai turi galimybę žinių ir patirties pasisemti išvykdami į užsienį pagal Eramus+ studijų ir praktikos programas.

Studentams studijų metu sudaromos sąlygos derinti studijas ir darbą, pvz. renkantis nuotolinę studijų formą, tobulinti užsienio kalbos žinias studijuojant anglų kalba, savo akademinius ir tiriamuosius gebėjimus realizuoti Studentų mokslinės draugijos veikloje, o vadybinius ir organizacinius dalyvaujant Panevėžio kolegijos studentų atstovybės veikloje.

Svarbu pažymėti, kad studentai skatinami tikslinėmis verslo ir valstybės stipendijomis! Artėjančiais mokslo metais stipendijos visam studijų laikotarpiui bus skiriamos studijų programų Informacinių sistemų kūrimas ir priežiūra, Informatikos inžinerija, Elektronikos inžinerija ir robotika, Elektros ir automatikos įrenginiai, Elektromechanika studentams.

Centralizuotas priėmimas į Panevėžio kolegiją vykdomas LAMA BPO informacinėje sistemoje www.lamabpo.lt.

Visa informacija stojantiems į Panevėžio kolegiją: https://panko.lt/stojantiesiems/ 

Stok ČIA! Čia Tavo karjeros pradžia!

www.panko.lt

Užs. Nr. 72

1 Komentaras

  • nuo kada kolegija yra auksoji mokymo istaiga?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video