Penktadienį avarijoje žuvusio gudžiūniškio šeimai renka paramą

 Penktadienį avarijoje žuvusio gudžiūniškio šeimai renka paramą

Tarnyboms atskubėjus į įvykio vietą paaiškėjo, kad susidūrė mikroautobusas ir vilkikas. Po susidūrimo mikroautobusas nulėkė nuo kelio, o medžio drožlių plokštes gabenęs vilkikas apvirto ir užtvėrė važiuojamąją dalį./Vaizdo įrašo stopkadrai

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kaip jau skelbėme, penktadienio vakaras Kėdainių rajone paženklintas itin skaudžiu eismo įvykiu – Gudžiūnų miestelio pašonėje susidūrus vilkikui „DAF“ su puspriekabe ir mikroautobusui „Nissan Interstar“, žuvo pastarąjį automobilį vairavęs 43 metų vyras. Žuvusysis yra vietos gyventojas, tragedijos sukrėsta gyventojų bendruomenė jo šeimai renka aukas.

Nori padėti

„Nuoširdi užuojauta Arūno Budevičiaus šeimai. Stiprybės. Būtume dėkingi, jei atsirastų galinčių padėti finansiškai. Paramą renka bendruomenės narės Akvilė Makasejeva ir Vaida Glembockienė“, – skelbia vietos bendruomenė. 

„Rinkos aikštei“ susisiekus bendruomenės vadove Vilma Povilauskiene, ši informavo, kad piniginę auką taip pat galite pervesti į Gudžiūnų bendruomenės centro sąskaitą LT727044060001865955. Mokėjimo paskirtis – parama Arūno Budevičiaus šeimai.

Tamsų vakarą

Primename, kad eismo įvykis penktadienį įvyko jau sutemus. Apie kelio Jonava–Kėdainiai–Šeduva 60-ajame kilometre įvykusią nelaimę Bendrajam pagalbos centrui buvo pranešta 19 val. 50 min.

Buvo gauta informacija, kad vienas žmogus be sąmonės įkalintas metalo gniaužtuose, kitas – sužeistas.

Į nelaimės vietą buvo pasiųsta arčiausiai nelaimės vietos įsikūrusi Miegėnų ugniagesių komanda, Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, policijos pareigūnai bei greitosios medicinos pagalbos medikai.

„Rinkos aikštei“ susisiekus bendruomenės vadove Vilma Povilauskiene, ši informavo, kad piniginę auką taip pat galite pervesti į Gudžiūnų bendruomenės centro sąskaitą LT727044060001865955. Mokėjimo paskirtis – parama Arūno Budevičiaus šeimai.

Aut. past.

Dvi mašinos

Tarnyboms atskubėjus į įvykio vietą paaiškėjo, kad susidūrė mikroautobusas ir vilkikas.
Po susidūrimo mikroautobusas nulėkė nuo kelio, o medžio drožlių plokštes gabenęs vilkikas apvirto ir užtvėrė važiuojamąją dalį.

Į įvykio vietą atskubėję greitosios pagalbos medikai jau nebegalėjo padėti per susidūrimą sunkiai sužalotam mikroautobuso vairuotojui – vyras jau buvo miręs.

Teko laisvinti

Mikroautobuso vairuotojo kūną iš automobilio, panaudoję hidraulinę įrangą, ištraukė čia atvykę ugniagesiai.

Vilkiko vairuotojas didesnių sužalojimų išvengė – jam pirmoji pagalba buvo suteikta įvykio vietoje. Per avariją nesunkiai nukentėjęs vilkiko 55 metų vairuotojas gydomas ambulatoriškai.

Nepraleido vilkiko

Pirminiais duomenimis, automobiliai susidūrė, kai mikroautobuso „Nissan Interstar“ vairuotojas, sukdamas į kairę, nepraleido tiesiai važiavusio vilkiko.

Pirminiais duomenimis, vilkiko vairuotojas buvo blaivus, ar buvo blaivus ir mikroautobuso vairuotojas, paaiškės atlikus kraujo tyrimą.

Dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo, sukėlusio žmogaus mirtį, Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

11 Komentarai

 • Pats žioplas ir dar parama visiems sunku bet vairuoti bet kaip negalima o db kenčia seima

  • Ziurek, kad pats neduok diev pakliutum i tokia situacija, isgama kaip tau dar liezuvis verciasi taip rasyti, Dievo rykste tau pareis dvigubai, isgama

   • Gal vairuotojui pasidarė bloga,gal jis mirė jau prieš avariją,jei nepraleido priekį atvažiuojančio vilkiko.Gal jau jo nematė…tik iš inercijos mašina važiavo…Daug įvairių Gal…🤔🤔

  • O tau su galva viskas gerai?Išgama tu !

 • Labai gaila,su ligotu seneliu liko du vaikai😪😥😢

  • Ne du vaikai, o trys . Berniukas ir dvi mergaites. Teys vaikai liko be tecio, o motina pasileidus tamposi su vyrias. Jai px viskas

   • Nu ne trys, neklaidinkit žmonių!a.a Arūnas augino vienas dukrą ir sūnų.Mama tikrai nesirūpina vaikais jau senai😡

 • Kad mikroautobuso vairuotojas gere visa diena, prase vezti ji, nes girtas buvo. Suprantu parama, sunku seimai, bet jau kad straipsnyje taip pateikta, kad cia neaisku kas kaltas. O kaltas mikroautobuso vairuotojas, nes gatavas buvo….

  • Iš kur taip gerai žinai? Gal kartu gėret?

   • Buvau vietoj avarijos metu…

    • Tai jam ką girtumą tikrinai iš kur nusprendei kad gatavas ? duok tu tai šeimai ramybę nesvarbu kas kaltas kas ne kas buvo tas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video