Pelėdnagių paplūdimyje darbuojasi sunkioji technika ir darbininkai

 Pelėdnagių paplūdimyje darbuojasi sunkioji technika ir darbininkai

Pelėdnagių paplūdimyje darbuojasi bendrovės „Kedmela“ sunkioji technika ir darbininkai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono Pelėdnagių gyvenvietėje verda darbai. Iki vasaros likus vos mėnesiui šioje gyvenvietėje esantis Ašarėnos tvenkinys ir jo aplinka ruošiama artėjančiam poilsio sezonui. Tiesa, ruošiama ne tik poilsio zona, bet puošiasi ir visas kaimas – tvarkomi ir gėlynai.

Naujas smėlis

Pelėdnagių paplūdimyje šiomis dienomis darbuojasi bendrovės „Kedmela“ sunkioji technika ir darbininkai.

Dvejose atskirose paplūdimio zonose privežta naujo smėlio, kuris tolygiai paskirstomas. Poilsio zonoje apstu ir kitų darbų.

„Darbų yra begalė, todėl šiemet pradėjome ruoštis anksti. Samdėme bendrovę, privežėme smėlio, dabar tiek bendrovės darbuotojai, tiek mūsų seniūnijos darbuotojai naują smėlį paskleidžia po visą paplūdimį.

Šiemet paplūdimys šiek tiek prasiplės. Kaip ir pernai – bus dvi zonos. Viena čia, kur lieptukas, kita – arčiau mašinų stovėjimo aikštelės. Plečiamės, nes poreikis yra“, – sakė darbų eigą organizavęs Pelėdnagių seniūnijos ūkvedys Dainius Bička.

Darbų eigą organizavęs Pelėdnagių seniūnijos ūkvedys Dainius Bička pažymėjo, kad šiuo metu poilsio zonoje apstu darbų./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Darbų netrūksta

Ūkvedžio D. Bičkos teigimu, darbų gyvenvietėje, norint ją paruošti vasaros sezonui, netrūksta.

„Išvalėme iš vandens žolynus, darbo tikrai buvo. Taip pat vasarai ruošiame ir mūsų gėlynus – visuose gėlynuose senos žemės buvo pakeistos naujomis.

Tai mums patarė padaryti Pelėdnagiuose gyvenanti gėlininkė.

Naujoje, durpingoje žemėje pasodintos gėlės augs ir žydės dar geriau, sena žemė jau buvo išeikvota“, – paaiškino ūkvedys.

Dvejose atskirose paplūdimio zonos privežta naujo smėlio, kuris tolygiai paskirstomas. Poilsio zonoje apstu ir kitų darbų.

Aut. past.

Iš viso rajono

Pelėdnagių seniūnas Edvinas Pagirskas pasidžiaugė, kad į Pelėdnagius vasarą atvyksta žmonės iš viso rajono.

„Tiesiog vasaromis, vakarais, čia pilna žmonių. Vieni maudosi, kiti važinėjasi, dar kiti vaikšto, sportuoja.

Mūsų seniūnija iškirtinai turi daug darbo pritaikant viešas erdves ne tik mūsų gyventojams, bet ir daugybei poilsiautojų.

Viešose erdvėse nuolat pjauname žolę, tvarkome ir prižiūrime suolelius, sodinome ir prižiūrime gėles, visiškai įrengiame Ašarėnos maudymvietę – pakabiname tinklinio tinklą.

Žinome, kad vasarą į Pelėdnagius atvyks poilsiautojų iš viso Kėdainių rajono“, – darbus vardijo Pelėdnagių seniūnas.

Papuošė piešiniai

Pelėdnagių seniūnija bendradarbiauja su Kėdainių dailės mokykla. Praėjusią vasarą ant Pelėdnagių maudymvietėje esančio statinio atsirado šios mokyklos mokinių piešiniai.

„Tai graži mūsų draugystė. Tegul piešia vaikai. Buvo ir jiems atrakcija, ir žmonėms įdomu. Ir vaizdas pasikeitė, pagražėjo ta mūsų balta siena. O daugiau viskas kaip ir tvarkinga, gražu.

Labai džiaugiuosi mūsų jaunimu, kuris vakarus leidžia atnaujintame stadione. Nesibasto laukais, nedaro bėdų, o sportuoja, turiningai leidžia laisvalaikį“, – pasidžiaugė E. Pagirskas.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video