Pavežėjas virto Kalėdų Seneliu: malonu skleisti džiaugsmą žmonėms

 Pavežėjas virto Kalėdų Seneliu: malonu skleisti džiaugsmą žmonėms

Kai neturi iškvietimų, pavežėjas nuvažiuoja ir prie centrinės Kėdainių eglutės, kur savo atvykimu pralinksmina mažuosius kėdainiečius./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainiuose pavežėju dirbantis iš Šilutės kilęs pusamžis vyras stebina kėdainiečius. Kęstutis Kaziulis prieš didžiąsias metų šventes apsirengė Kalėdų Seneliu ir džiugina ne tik savo klientus, bet ir mieste sutiktus žmones. Tikrą, o ne dirbtinę barzdą turintis vyras visa tai daro iš geros dūšios, norėdamas praskaidrinti žmonėms nuotaiką.

Nusipirko parduotuvėje

Kęstutis yra tvirto stoto vyras, auginantis vešlią barzdą. Tad jis jau savaime panašus į Kalėdų Senelį.

„Tiesiog dirbu „Bolto“ pavežėju ir matau nemažai liūdnų veidų.

Nusprendžiau pralinksminti savo keleivius: didelius ir mažus. Nusidažiau barzdą, prekybos centre nusipirkau rūbus, užsidėjau kepuraitę ir į kelionę“, – dėstė vyriškis.

Tikslas – nuotaika

Kęstutis yra tvirto stoto vyras, auginantis vešlią barzdą, tad jis jau savaime panašus į Kalėdų Senelį./Asmeninio archyvo nuotr.

Penkiasdešimtmečio vyro tikslas paprastas – skleisti žmonėms šventinę nuotaiką.

Pavežėjas, kai neturi iškvietimų, nuvažiuoja ir prie centrinės Kėdainių eglutės, kur savo atvykimu pralinksmina mažuosius kėdainiečius.

„Smagu skleisti gerą nuotaiką. Kodėl gi ne? Kiek galima liūdėti, reikia tikėti, kad viskas bus gerai, juk artėja šventės, stebuklų metas“, – juokėsi geros nuotaikos nestokojantis K. Kaziulis.

Penkiasdešimtmečio vyro tikslas paprastas – skleisti žmonėms šventinę nuotaiką.

Aut. past.

Žavisi ir kolegos, ir šeima

Kęstučio veikla žavisi ir jo kolegos vairuotojai, ir jo šeima. Kėdainiečiai Kalėdų Senelio-pavežėjo dar tikrai nėra matę.

„Žmogus su gera nuotaika. Ir tiek. Dalinasi gėriu su kitais, reikia džiaugtis“, – kalbėjo Kęstučio kolega Marius Jakonis.

„Tiesiog mano tėtis toks yra, geros nuotaikos jam netrūksta“,  – šypsojosi Kęstučio sūnus, taip pat pavežėju dirbantis Tomas Kaziulis.

1 Komentaras

  • Labai fainas pavezejas,tenka dažnai važiuoti su juo į darbą,praskaidrina nuotaika visai dienai.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video