Patarimai, kurie padės išsirinkti optimalų nuomojamo automobilio variantą

 Patarimai, kurie padės išsirinkti optimalų nuomojamo automobilio variantą

Automobilio nuoma – paslauga, kurios prireikia toli gražu ne kasdien. Šiais laikais automobilių nuomos paslaugas teikiančios įmonės gali pasiūlyti labai didelę, skirtingų transporto priemonių pasiūlą. Didelė pasiūla suteikia galimybę išsirinkti maksimaliai individualiems poreikiams pritaikytą nuomojamą automobilį, tačiau plati automobilių įvairovė ir šiek tiek apsunkina patį pasirinkimo procesą. Taigi, kokiomis taisyklėmis reikia vadovautis renkantis nuomojamą automobilį? Ir kokias nuomojamos transporto priemonės savybes reikia įvertinti?

Automobilio dydžio įvertinimas

Automobilių nuoma užsiimančios įmonės dažniausiai gali pasiūlyti pačius įvairiausius transporto priemonių modelius, nuo prabangių kabrioletų iki ekonominės klasės automobilių. Nemažai žmonių nuomodamiesi automobilį ieško kažko nestandartinio ir mieliau renkasi kažką panašaus į prabangų kabrioletą, visgi, automobilyje esančių sėdimų vietų skaičių reikėtų įvertinti objektyviai ir atsakingai.

Net jeigu ir nuomojatės automobilį tik savo reikmėms, visada išlieka tikimybė, jog atsiras poreikis pavežti didesnį žmonių kiekį, todėl racionaliausias sprendimas rinktis bent keturias sėdimas vietas turinčią transporto priemonę.

Net ir užsakant automobilį internetu, auto nuoma užsiimančios kompanijos visada nurodo tikslų, sėdimų vietų esančių viename ar kitame automobilyje skaičių. Todėl norint išsinuomoti ne tik aplinkinių akis traukiantį, bet ir funkcionalų automobilį, į sėdimų vietų skaičių tikrai reikėtų atsižvelgti.

Automobilio bagažinės dydis

Automobilių nuoma dažniausiai naudojasi keliaujantys, arba pas gimines iš kitos šalies atvykę pasisvečiuoti žmonės, kurie su savimi turi tikrai nemažai asmeninių daiktų bei lagaminų. Todėl nusprendus išsinuomoti transporto priemonę, visada atkreipkite dėmesį ir į bagažinės dydį. Jeigu išsirinksite itin kompaktišką bagažinę turinčią transporto priemonę, į kurią netilps Jūsų daiktai, iš transporto priemonių nuoma užsiimančios kompanijos turėsite išsinuomoti ir specialias daiktų laikymo konstrukcijas, montuojamas ant stogo ar kitu būdu, o tai, savaime suprantama, pareikalaus ir papildomų finansinių išlaidų.

Sunaudojamos degalų sąnaudos

Žinoma, visada smagu išsinuomoti galingą, akimirksniu šimtus kilometrų įveikiančią transporto priemonę, tačiau reikėtų nepamiršti, kad pasirinkus žvėrišką galią turintį automobilį tikrai susidursite su ženkliai didesnėmis kuro sąnaudomis. Įprastai kompaktiško dydžio, ekonominės klasės transporto priemonės tikrai nepasižymi didelėmis kuro sąnaudomis, todėl jeigu norite patirti kuo mažiau išlaidų, susijusių su automobilio nuoma ar jo eksploatavimu, visada reikėtų rinktis ekonominės klasės transporto priemonę.

Pavarų dėžės įvertinimas

Dažnai žmonės rezervuodami automobilį internetu, neatkreipia dėmesio į pasirinkto automobilio pavarų dėžės tipą. Jeigu nesate pripratęs prie mechaninės pavarų dėžės ir netyčia pasirinksite tokią pavarų dėžę turintį nuomojamą automobilį, susidursite su iššūkiais ir papildomu stresu kelyje. Ypač, jeigu automobilį nuomositės ne savo gimtojoje šalyje, o šalyje, kurioje dar nei karto savarankiškai nevairavote automobilio.

Papildomos paslaugų užsakymo galimybė 

Kartais pasitaiko ir tokių situacijų, kai klientui, norinčiam išsinuomoti automobilį prireikia papildomų paslaugų, kurių pasirinkta automobilių nuomos kompanija nesiūlo. Sakykim, jeigu planuojate keliauti su mažamečiais vaikais ir Jums reikalinga į automobilį montuojama vaikiška kėdutė, būtinai apie tokios kėdutės poreikį iš anksto informuokite transporto priemonių nuoma užsiimančių įmonių darbuotojus.

To nepadarius, atvykę pasiimti automobilio galite sužinoti, kad nuomos kompanija vaikiškų kėdučių neturi arba, kad visos kėdutės šiuo metu yra išnuomotos. Susidūrus su tokia situacija, dėl neapdairumo pats turėsite ieškoti tokios problemos sprendimo būdo. Auto nuoma užsiimančios įmonės darbuotojus iš anksto taip pat reikėtų informuoti apie bet kokios kitos įrangos poreikį, sakykim, dviračių laikiklių, navigacijos ir pan.

Jeigu šiuo metu Jums aktuali lengvųjų automobilių nuoma Šiaulių mieste, labai rekomenduojama pasinaudoti Autodeida.lt kompanijos paslaugomis, nes šios įmonės atstovai gali pasiūlyti ne tik puikios kokybės automobilius, bet ir visokeriopą pagalbą tokių paslaugų ieškantiems žmonėms.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video