Patarimai, kaip tinkamai pasirinkti gartraukį savo virtuvei

 Patarimai, kaip tinkamai pasirinkti gartraukį savo virtuvei

Virtuvės gartraukis tikrai yra nepakeičiamas kiekvienos virtuvės įrangos elementas. Tai leidžia pašalinti kvapus, kurių neišvengiama ruošiant maistą. Naudojant gartraukį, gaminant maistą susidarę vandens garai išeina į lauką ir nenusėda, pavyzdžiui, ant langų, todėl patalpoje nepadidėja drėgmė. Taip pat verta pabrėžti estetinę funkciją, kurią jis atlieka kiekvienoje virtuvėje, suteikdamas jai charakterio ir stiliaus.

Kokį virtuvės gaubtą turėčiau nusipirkti dėl galimybės naudotis ventiliacija ir įrengimu?

Svarstote, kokį virtuvės gartraukį pasirinkti dėl galimybės naudotis ventiliacija ir įrengimu? Iš esmės gaubtai veikia dviem režimais. Pirmasis yra išmetimo režimas, kuris yra prijungtas prie ventiliacijos kanalo per vamzdį. Jo dėka visi nešvarumai lengvai pašalinami už kambario ribų. Antrasis gartraukio darbo režimas yra absorberis, kuris veikia uždaroje grandinėje. Jame nėra vamzdžio, o sumontuotas anglies filtras. Kokį režimą pasirinksite savo virtuvei, pirmiausia priklauso nuo galimybių. Jei galite montuoti gartraukį išmetimo režimu, tai tikrai bus geriausias sprendimas. Visus pasiūlymus rasite pardavėjo internetinėje svetainėje.

Jei svarstote, kokį virtuvės gartraukį pirkti, gerai pagalvokite, kur jį sumontuoti. Virtuvėje su sala geriausia rinktis salelę arba stalviršio gartraukį, nebent viryklė stovi prie sienos. Šiuo atveju geriausiai tiks sieninis gaubtas. Nepamirškite, kad gartraukis turi būti montuojamas ant sienos, kur eina ventiliacijos kaminas. Trumpas išmetimo kanalas užtikrina aukštą efektyvumą ir tylų gartraukio veikimą.

Gartraukis didelei virtuvei – kurį pasirinkti?

Daugeliui kyla klausimas, kokį gartraukį pasirinkti didelei virtuvei. Čia svarbiausia yra jo efektyvumas. Tinkamos galios gaubtas, priderintas prie dydžio, užtikrins, kad mūsų reikalavimai bus įvykdyti. Norint sužinoti, kokį virtuvinį gartraukį pirkti, reikia įvertinti jo efektyvumą vidutiniu greičiu. Norėdami tai padaryti, padauginkite virtuvės dydį kubiniais metrais iš 9. Jei norite apskaičiuoti gartraukio efektyvumą maksimaliu greičiu, padauginkite virtuvės dydį iš 12. Tinkamai parinktas gartraukis turi sugebėti filtruoti orą virtuvėje bent 6 kartus.

Kokį gartraukį turėčiau pirkti mažoje virtuvėje?

Kuris gartraukis geriausiai tinka mažai virtuvei? Principas čia toks pat, kaip ir aukščiau. Mažas plotas reikalauja mažesnio efektyvumo, o jo vertė visada nurodyta gaminio techninėje specifikacijoje. Renkantis gartraukį pagal virtuvės dydį, verta atkreipti dėmesį ir į jo fizinį dydį. Jis turėtų būti pritaikytas prie viryklės pločio, nebent kalbame apie vamzdžio formos gartraukius, kurie yra integruoti su kaitlente. Paprasčiau tariant, gartraukis turi būti tokio pat pločio kaip ir viryklės plotis.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video