Pašte – klientų apgultis, nusidriekė eilės

 Pašte – klientų apgultis, nusidriekė eilės

Rinkos aikštės“ redakcija sulaukia vis daugiau pasipiktinusių kraštiečių pranešimų, kad pašte nuolat nusidriekia eilės, būna, kad tenka stovėti netgi lauke./  Linos Kalinienės nuotr.

Norintiems užsiprenumeruoti „Rinkos aikštę“, eilėje stovėti nebūtina, užtenka paskambinti į redakciją telefonu 8 626 76 771

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Gegužės pabaigoje uždarius ilgus metus „Giraitės“ prekyvietėje sėkmingai veikusį Lietuvos pašto skyrių, aistros nerimsta iki šiol. „Rinkos aikštės“ redakcija sulaukia vis daugiau pasipiktinusių kraštiečių pranešimų, kad pašte nuolat nusidriekia eilės, būna, kad tenka stovėti netgi lauke. Tuo metu Lietuvos pašto atstovai sako, kad eilės būna tik epizodinės ir prašo gyventojų į paštą ateiti ne piko metu. Norintiems užsiprenumeruoti „Rinkos aikštę“, eilėje stovėti nebūtina, užtenka paskambinti į redakciją telefonu 8 626 76 771 ir prenumeratos klausimas bus išspręstas.

Skaudi žinia

Iš tiesų kraštiečiai žinią apie uždaromą Giraitės skyrių sutiko labai nemaloniai. Žmonės piktinosi ir sakė, kad skyrius yra labai patogus, čia puikios darbuotojos, puiki aptarnavimo kokybė. 

Tuo metu Lietuvos paštas išplatino pranešimą, jog skyrius uždaromas dėl labai stipriai sumažėjusio klientų srauto. Tad jau keletą mėnesių Kėdainių mieste veikia vienintelis pašto skyrius – esantis miesto centre.

Uždarius „Giraitės“ turgavietėje veikusį pašto skyrių išryškėjo kita problema – centriniame miesto pašte nusidriekė tokios eilės, kad žmonėms netgi lauke reikėjo laukti norint gauti atitinkamą specialisto paslaugą.

Aut. past.

Skundžiasi gyventojai

Tačiau uždarius skyrių išryškėjo kita problema – centriniame miesto pašte nusidriekė tokios eilės, kad žmonėms netgi lauke reikėjo laukti, norint gauti atitinkamą specialisto paslaugą.

Tuo metu žmonės pradėjo skųstis. Vieni pyko, kad ilgai reikia laukti, kiti sakė, jog lauke per lietų laukti tikrai nėra malonu. Dar kiti skundėsi, kad didžiulį srautą žmonių turi aptarnauti vos viena darbuotoja. 

Neįgalieji Kėdainiuose liko išvis be pašto – į centrinį paštą patekti žmonėms su ratukais yra neįmanoma misija. 

Tokie ir panašūs skundai pasiekė ir „Rinkos aikštės“ žurnalistus, ir Lietuvos paštą, ir rajono savivaldybę.

Prašo supratimo

„Rinkos aikštė“ žmonių skundus perdavė Lietuvos paštui. Komunikacijos projektų vadovas Lukas Zadarackas pažymėjo,  kad eilės pašte būna tik epizodinės ir prašo gyventojų į paštą ateiti ne piko metu.

„Norėtume pažymėti, kad eilės prie Kėdainių pašto skyriaus dažniausiai būna epizodinės, didžiausi klientų srautai čia būna fiksuojami rytais, vos atvėrus pašto skyriaus duris 9 valandą. Nors tuomet klientams gali tekti eilėje palaukti ir ilgiau nei įprastai, tačiau norime patikinti, jog laukimo laikas dažniausiai neviršija 15 minučių. 

Be to, pašto skyriuje, išskyrus pusvalandį trunkantį pietų metą, visuomet dirba mažiausiai du, o esant galimybei ir trys aptarnavimo langeliai.

Norint išvengti ilgesnio laukimo pašto skyriuje, visuomet gyventojams rekomenduojame į jį eiti ne piko valandomis, dienos metu“, – komentavo L. Zadarackas.

Užtikrins prieinamumą?

Lietuvos paštas teigia, kad pašto skyrių sujungimas  visoje Lietvoje neturės įtakos teikiamų paslaugų kokybei ir gyventojams bus užtikrintas pašto paslaugų prieinamumas – Kėdainiuose esą veikia 3 paštomatai, dirba 13 mobiliųjų laiškininkų, aptarnaujančių kaimiškąsias teritorijas, taip pat galima nuvykti į centrinį paštą, esantį J. Basanavičiaus g. 59. 

„Taip pat norime priminti, kad pašto skyriuose jų darbo laiku paštomatais siunčiamas siuntas gyventojai gali palikti be eilės, specialiai tam skirtoje vietoje – siuntų palikimo dėžėje arba klientų aptarnavimo vietoje, pažymėtoje iškaba su užrašu „Savitarnos siuntas palikite čia be eilės“. Atkreipiame dėmesį, kad norint palikti paštomatų siuntas pašto skyriuose jas reikia iš anksto tinkamai paruošti: siuntimas paštomatu turi būti apmokėtas savitarnoje, kiekviena siunta turi turėti gerai matomoje vietoje užklijuotą siuntos lipduką“, – pažymėjo L. Zadarackas.

15 Komentarai

 • Pidarai ir narkošos valdžioj,ar rūpi jiems paprasti lietuvaičiams?

  • Šis komentaras visiškai neblaivaus žmogelio.

  • O ko tylit del ligonines. Tragedija, kas vyksta. Ypac priemime. Cia mayoai eile, o ten nesimato? Gal ir nesimato, bet krūvis vienam yra triju zmoniu darbas. Zmones masiskai traukiasi. Ypac gydytojai.

 • miestas nemazas\paliko tik viena pasta\nesuprantu tokio poelgio\senjorams ir neigaliesiems jusu pastomatai ir kitos naujoves nesuprantamas dalykas

 • Tai pederastai koncervai valdzioje galu varomi. Greiciau numirtu senas ozys. Anukas apsisiktu be senio. Ble savaitei gerciau jei nudvestu senas koncervas

  • Šiam komentatoriui tikrai reikia tikrintis sveikatą.

  • Gal ci tas pernaravos pyderas. Nors tu isgamu netruksta ir kitu.

 • Galėtų kas išdulkint senį ožį per šikynę.

 • Skundziasi tik pensininkai tiems seniem perdylom visada viskas blogai taip a taip nieka neveikia tik pletkavoja gandonai

  • Tu tik mink i anglija lopas vistu pest, urodas fabriku atlieka

   • Neteko dar tokio darbo dirbt matosi busi apsvaiges nuo norfinio dumblo

    • Nemysk i pampersa maximos vystu pesejau

 • Labas vakaras. Ar galetu zurnalistai pasiaiskinti, kodel.Labunavos Oniniu sventeje Tamulis buvo su sugyventine Elena? Kodel jie nesituokia jei meile plesia? Cia skandalas manau. Kas butu jei jis jai vaika uztaisytu?

 • Na ir komentai.Tema apie paštą,o čia ir ožys su Tamulio meile skalbiami.

 • ko tylit del ligonines. Tragedija, kas vyksta. Ypac priemime. Cia matosi eile, o ten nesimato? Gal ir nesimato, bet krūvis vienam yra triju zmoniu darbas. Zmones masiskai traukiasi. Ypac gydytojai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video