Paspirtukų nuomos paslauga vėluoja, bet yra ir gerų žinių

 Paspirtukų nuomos paslauga vėluoja, bet yra ir gerų žinių

Eglė Kuktienė

Su nekantrumu „Bolt“ paspirtukų nuomos paslaugos laukiantys kėdainiečiai jau nerimauja. Vasaros viduryje žadėję atkeliauti į Kėdainius, „Bolt“ neslepia – jų planai kiek vėluoja. Vis dėlto paspirtukai pasirodys jau visai netrukus, o kėdainiečiams žadamos ypatingai patrauklios paslaugų kainos.

Data nukelta

Kiek anksčiau „Bolt“ dalijimosi paslaugų plėtros vadovas Baltijos šalyse Eimantas Balta „Rinkos aikštę“ buvo informavęs, kad paspirtukų nuomos paslaugą paleisti ketinama vasarai įpusėjus.

Ilgą laiką vyko paspirtukų sandėliavimo patalpos paieškos bei kiti techniniai darbai, kurie, deja, užtruko ilgiau, nei planuota.

Paspirtukų atsiradimą labai skatina ir palaiko Kėdainių rajono savivaldybė,
kurios vicemeras Paulius Aukštikalnis ir ėmėsi iniciatyvos į Kėdainius pasikviesti „Bolt‘ą“.

„Galiu garantuoti, kad „Bolt” komanda neatsisakė plėtros planų Kėdainių mieste, bet dėl logistikos iššūkių teko pakeisti paslaugų teikimo pradžios datą.

Mums padedantis techninis rangovas šiuo metu jau baigia paspirtukų sandėliavimo vietos paruošiamuosius darbus. Ilgai ieškojome patogios vietos sandėliavimui Kėdainiuose, kuri būtų patogiai ir greitai pasiekiama iš bet kurios vietos mieste.

Tikimės, kad per artimiausias kelias savaites į miesto gatves galėsime išleisti 100 žaliųjų „Bolt“ paspirtukų“, – planais pasidalijo E. Balta.

Kėdainiuose paspirtuko atrakinimas bus nemokamas, o kiekviena kelionės minutė paspirtuku kainuos vos 5 euro centus.

E. Balta

Kaina – daugiau nei draugiška

Labiausiai kėdainiečius nudžiuginti turėtų žaliųjų paspirtukų nuomos kaina. Ji Radvilų miesto gyventojams bent kurį laiką bus labai patraukli.

„Jau dabar galime išduoti, kad kainodara nustebins ne vieną – paspirtuko atrakinimas bus nemokamas, o kiekviena kelionės minutė paspirtuku kainuos vos 5 euro centus.

Norime, kad kuo daugiau miesto gyventojų ir svečių išbandytų alternatyvius transporto būdus“, – kalbėjo pašnekovas.

Pasak „Bolt“ dalijimosi paslaugų plėtros vadovo Baltijos šalyse Eimanto Baltos, labiausiai kėdainiečius nudžiuginti turėtų žaliųjų paspirtukų nuomos kaina.

Jis pridūrė, kad paspirtukų atsiradimą labai skatina ir palaiko Kėdainių rajono savivaldybė, kurios vicemeras Paulius Aukštikalnis ir ėmėsi iniciatyvos į Kėdainius pasikviesti „Bolt‘ą“.

Panašu, kad ir patys savivaldybės darbuotojai vis dažniau į darbą keliaus ir po miestą važinėsis ne automobiliais, o paspirtukais.

„Labai džiaugiamės, kad miesto savivaldybės administracija žiūri palankiai į atėjimą ir planus, o patys darbuotojai laukia galimybės pasinaudoti mūsų paspirtukais“, – džiaugėsi E. Balta.

2 Komentarai

  • kas atsakys už išmuštus dantis Kėdainių dviračių takuose? nuvažiavimai, nuožulnumai maždaug 5cm aukščio. net su miesto dviračiu nesaugu- sulankstysi ratlankį. Kėdainių dviračių takai skirti tik kalnų dviračiams

  • Dedu galva, kad antra diena jie visi atsidurs Nevėžio dugne

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video